تقدیر فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) از بخشدار سابق و تبریک به بخشدار جدید کهریزک

سرهنگ آرزومندی، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، طی پیامی از زحمات دکتر حسین توکلی کجانی بخشدار سابق کهریزک تقدیر نمودند و انتصاب بجا و شایسته مهندس مهدی مجیدی، به عنوان بخشدار کهریزک را تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ سرهنگ آرزومندی، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، طی پیامی از زحمات دکتر حسین توکلی کجانی بخشدار سابق کهریزک تقدیر نمودند و انتصاب بجا و شایسته مهندس مهدی مجیدی، به عنوان بخشدار کهریزک را تبریک گفتند.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای حسین توکلی کجانی، بی‌شک افتخار خدمتگزاری به مردم ولایتمدار و شریف میهن اسلامی لوح افتخار زرین و پشتوانه گران سنگی است که خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر آن مفتخر بوده و باعث سربلندی آنان در پیشگاه خداوند متعال و مردم عزیز این ولی نعمتان راستین می گردد. بدینوسیله از زحمات و تلاش‌های ارزنده جنابعالی درخدمت رسانی به مردم شریف بخش کهریزک، تشکر و قدردانی را داشته و امیدوارم ذیل توجهات ولی عصر(عج) و تحت حمایت مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدظله العالی) در مسیر تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، در مسند فرماندار شهرستان ملارد، موفق و موید باشید.

جناب آقای مهدی مجیدی، انتصاب به جا و شایسته جنابعالی را به عنوان بخشدار کهریزک که بیانگر تعهد ،کارآمدی ،لیاقت و شایستگی‌ های بر جسته شما در صحنه‌های خدمت صادقانه به نظام و میهن اسلامی  است تبریک عرض نموده ، موفقیت و سربلندی شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *