حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه باقرشهر:

تقوا، منتهای خرسندی خداوند

تقوا منتهای خرسندی خداوند و اسبابِ سعادت انسان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ حجت الاسلام والمسلمین موسوی، امام جمعه باقرشهر، در خطبه های نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته ضمن دعوت به تقوای الهی گفت: بندگان خوب خدا، تقوای الهی پیشه کنید و از معصیت پروردگار و عذابی که گرفتار معصیت کنندگان می شود بترسید.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی به شرح اهمیت پرهیز از گناهان چشمی پرداخت و گفت: کسی که چشمم را از حرام پر کند، خداوند چشم اورا از آتش جهنم پر می کند؛ مگر آنکه توبه کند و از نگاه به نامحرم بازدارد.
امام جمعه باقرشهر ضمن تسلیت بمناسبت شهادت امام حسن(ع) به شرح حدیثی از این امام بزرگوار پرداخت و گفت: ای بندگان خدا بدانید كه خداوند شما را بیهوده نیافریده و به حال خود رها نكرده است، مدت عمرتان را نوشته، و روزی شما را بینتان قسمت كرده تا هر خردمندی قدر و ارزش خود را بداند و بفهمد جز آنچه مقدر شده هرگز به او نمی رسد.

امام جمعه باقرشهر گفت: شرایط علمی این روزهای کشور در مقایسه با قبل از انقلاب ده ها برابر رشد داشته و این از برکات انقلاب اسلامی است؛ باید انقلاب اسلامی را روی چشمانمان بگذاریم.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی، در ادامه خطبه های نمازجمعه عبادی_سیاسی این هفته از تقوا به عنوان منتهای خرسندی خداوند یاد کرد و افزود: تمام اسبابِ سعادت انسان، در تقوا جمع شده است و نشانه شخصیت او و کرامتش در پیشگاه خداوند است.
وی ادامه داد: برترین زاد و توشه سفر آخرت و در هرتوبه، ریشه ی همه ی حکمت ها یعنی تقواست.
امام جمعه باقرشهر همچنین با تبریک هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: با ورزش، انسان از روحی با نشاط برخوردار می شود و روح با نشاط، بدن را سرشار از طراوت و شادابی می سازد.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی در پایان به تشریح بیانات مقام معظم رهبری پرداخت و گفت: استفاده از همه ظرفیت ها در بدنه دولت برای پیشرفت بیشتر کشور امری ضروری است.
نماز جمعه این هفته باقرشهر، با حضور پرشور مردم و مسئولین باقرشهر برگزار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *