دهیار جدید گلحصار؛

تلاش برای حل مشکلات معیشتی و رفاهی مردم گلحصار

میانگین تحصیلات مردم منطقه زیر دیپلم و روی آوردن جوانان به مشاغل کاذب امری فراگیر است، ما برای جلوگیری از ایجاد مشاغل کاذب اقدام به جمع آوری بانک اطلاعات افراد جویای کار و همچنین بانک اطلاعاتی مشکلات روستا نموده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ رضا باقری دهیار گلحصار، در گفت و گو با خبرنگار ما از تلاش برای حل مشکلات معیشتی و رفاهی مردم گلحصار خبر داد و گفت: میانگین تحصیلات مردم منطقه زیر دیپلم و روی آوردن جوانان به مشاغل کاذب امری فراگیر است، ما برای جلوگیری از ایجاد مشاغل کاذب اقدام به جمع آوری بانک اطلاعات افراد جویای کار و همچنین بانک اطلاعاتی مشکلات روستا نموده ایم.

وی با اشاره به رایزنی‌های انجام شده با کارخانجات و کارگاه‌های تولیدی منطقه گفت: بانک اطلاعاتی تهیه شده، بومی و مختص به ساکنین گلحصار بوده و در اختیار کارگاه‌های تولیدی که در راستای راه اندازی خط تولید جدید خود نیاز به نیروی کار دارند قرار خواهد گرفت.

دهیار گلحصار از دریافت مجوز برای ساخت کارگاه‌های تولیدی در این منطقه خبرداد و خاطرنشان کرد که ساخت و راه اندازی این کارگاه‌ها می‌تواند موجب ایجاد انگیزه و تشکیل چرخه‌ی اقتصادی منطقه شود.

وی با اشاره به کارآفرینی برای 30 نفر از بانوان سرپرست خانوار از برنامه ریزی برای برپایی نمایشگاه‌های صنایع دستی، بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *