اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر:

تمام ملت ایران اسلامی به گونه ای در دفاع مقدس سهیم هستند

تمام ملت ایران اسلامی به گونه ای در دفاع مقدس سهیم هستند؛ عده ای جانشان را فدا کردند و در بهشت در پیشگاه خداوند روزی می خورند، عده ای دست و پا و چشم خود را هدیه کردند و شهدای زنده و موتور محرک ما در مقابله با جنگ نرم دشمن هستند و عده ای مالشان را هدیه کردند و رزمنده ای را توان جنگیدن بخشیدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ در راستای اهداف و برنامه ریزی های انجام شده جهت گرامی داشت هفته دفاع مقدس اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر، باتفاق رئیس و اعضای شورای اسلامی قمصر با پدر شهید بیوک عباسی دیدار کردند.

دهیار قمصر در این دیدار گفت: امروز تمام ملت ایران اسلامی به گونه ای در دفاع مقدس سهیم هستند؛ عده ای جانشان را فدا کردند و در بهشت در پیشگاه خداوند روزی می خورند، عده ای دست و پا و چشم خود را هدیه کردند و شهدای زنده و موتور محرک ما در مقابله با جنگ نرم دشمن هستند و عده ای مالشان را هدیه کردند و رزمنده ای را توان جنگیدن بخشیدند؛ و امروز ما هفته دفاع مقدس را گرامی میداریم به خاطر یاد شهدای عزیزی که در زمین، آسمانیان را به حیرت و برای ما ارمغان غیرت و حیاء و عفت عزت آوردند.

وی در دیگر بخش سخنان خود، ضمن بیان اینکه وحدت و انسجام ملی امروز ما از برکات دوران دفاع مقدس است، افزود: کشور ما همواره مورد سوء قصد و نیت بد دشمنان و نظام ‌استکبار قرار داشته که در برهه ای توسط نیروهای نظامی و راه اندازی جنگ‌ تحمیلی و در برهه های دیگر در زمینه های تهاجم فرهنگی، تحریم اقتصادی و مسائل اجتماعی در تلاش برای وارد کردن ضربه به بدنه نظام‌جمهوری اسلامی بوده اند که به برکت خون شهیدان، وحدت ملی، رهبری امام خمینی(ره) و مقام ‌معظم رهبری و … در رسیدن به اهداف پلید خود ناکام‌ مانده اند.

محمود مالمیر رئیس شورای اسلامی نیز در حاشیه این دیدار گفت: هشت سال دوران دفاع مقدس به استکبار جهانی و نظام سلطه ثابت کرد نظام جمهوری اسلامی ایران از آرمان ها، ارزش ها و اعتقادات خود هیچگاه عقب نشینی نخواهد کرد.

مالمیر با اشاره به سخن بنیان گذار انقلاب اسلامی که فرمودند جنگ تحمیلی برای نظام جمهوری اسلامی برکت است گفت: یکی از دستاوردهای شاخص تجاوز رژیم بعثی و جنگ تحمیلی ایجاد بسیج مردمی و وحدت ملی در بین اقشار مختلف جامعه بود که تا به امروز ادامه داشته و بلکه تقویت نیز شده است.

در این دیدار رئیس شورای اسلامی با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *