تکذیب شهرداری کهریزک از کشتار سگ های ولگرد در کهریزک

پس از انتشار ویدیویی از کشتار سگ های ولگرد توسط افراد ناشناس و انتصاب آن به نیروهای شهرداری کهریزک، شهردار کهریزک این خبر را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، اخیر کلیپی در فضای مجازی در حال انتشار است، که در آن موادی که ادعا شده اسید است، به سگ ها تزریق می شود و شاهد حیوان آزاری در کلیپ مذکور هستیم.

کلیپی که در آن ادعا شده شهرداری کهریزک اقدام به تزریق سم و آزار سگ ها می کند، ولی شهردار کهریزک انتساب این کلیپ را به مجموعه شهرداری و مردم کهریزک را از بیخ و بن اشتباه دانست و آن را تکذیب کرد.

اسماعیل نعمت زاده اضافه کرد: از ساعاتی پیش در جریان این مطالب کذب قرار گرفتم و کلیپ مذکور را دیدم و بسیار متاسفم که چنین رفتاری به شهرداری کهریزک نسبت داده شده است.

شهردار کهریزک گفت: در ویدیو منتشر شده هیچ اثر و نشانی از مکان کشتار سگ ها و لباس چهره افراد عامل وجود ندارد و نباید به راحتی سازمانی را مورد هجمه و اتهام قرار داد.

وی با بیان این که کارکنان شهرداری کهریزک نیز مانند دیگر انسان ها عاطفه و احساس دارند، گفت: آزار حیوان بی زبان اقدام بسیار زشتی است.

شهردار کهریزک اضافه کرد: انتشار این مطالب سراسر کذب و واهی مردم را ناراحت می کند، آیا روی لباس اسم و آرم شهرداری بوده و آیا آمپول به نام شهرداری کهریزک بوده است، بر اساس چه سند و مدرکی این مطالب کذب منتشر شده است، حرف باید با سند و مدرک باشد.

نعمت زاده در پایان گفت: قطعا انتشار این کلیپ را مورد بررسی قرار داده و از حقوق شهرداری کهریزک و شهروندان خوب این شهر دفاع خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *