×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

جشن آغاز دانشجویان دانشگاه کهریزک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ با حضور ۳۰ دانشجوی ورودی بهمن ۹۷، جشن خیر مقدم در دانشگاه جامع علمی– کاربردی شعبه موسسه خیریه کهریزک برگزار شد.

این دانشجویان که قرار است اولین ترم دانشگاهی خود را در رشته مراقبت سالمندی در مقطع کاردانی را آغاز نمایند، در نخستین گام بر بالین پدران و مادران سالخورده ساکن در بخش های مختلف سالمندان حاضر شدند تا از نزدیک با حال و هوای محیط کاری آینده بیش تر آشنا شوند. سپس پای صحبت های مسئولین دانشگاه نشستند تا با چند و چون دوره تحصیلی خود آشنا شوند.

دکتر حسن احمدی، رئیس دانشگاه جامع علمی– کاربردی شعبه کهریزک با خوشامدگویی به دانشجویان جدید، از آنان خواست تا از آغازین روزهای شروع کلاس ها با جدیت درس های ارائه شده را فراگیرند و مرور درس ها را به روزهای پایانی ترم موکول نکنند.

دکتر احمدی با شرحی جامع از وضعیت کنونی دانشگاه و تحصیلات پیش روی دانشجویان اظهار داشت: آموزش های پیش روی شما در دو بخش تئوری و عملی برگزار خواهد شد و شما این شانس را دارید تا با استفاده از امکانات و فضای موجود، آموزش های لازم را تمام و کمال و قطعاً بهتر از سایر مراکز آموزشی دریافت نمایید.

مدیر عامل موسسه خیریه کهریزک، با آرزوی موفقیت برای همه دانشجویان این مرکز، افق روشنی را برای همه آنان در آینده کاری و خدمتی در جامعه پیش بینی کرد.

دکتر فریبرز بختیاری، قائم مقام دانشگاه جامع علمی – کاربردی شعبه کهریزک نیاز امروز جامعه به مراقبین سالمندی را بیش از گذشته عنوان کرد و گفت: آمارها نشان می دهد جامعه به سوی سالمندی پیش می رود و هم اکنون جمعیت قابل توجهی از سالمندان در منازل و نیز مراکز نگهداری نیاز به مراقبت های شبانه روزی دارند.

دکتر بختیاری تصریح کرد: گرچه شرکت ها و سازمان های مختلف اقدام به اعزام مراقب سالمند به منازل می نمایند، اما هیچ کدام از آن ها دارای تحصیلات مرتبط نبوده، قطعاً نمی توانند نیازهای لازم سالمندان را مرتفع نمایند.

قائم مقام دانشگاه شعبه کهریزک اظهار امیدواری کرد با حرکتی که در مجاورت آسایشگاه خیریه کهریزک و همت مدیران این مرکز آغاز گردیده، این بدعت نوین به سراسر کشور گسترش یابد تا شاهد ارتقاء سطح سلامت همه سالمندان نیاز به مراقبت در جامعه باشیم.

در پایان این نشست، آرزو ولائی سوپر وایزر آموزشی دانشگاه، با تبیین آئین نامه ها و قوانین آموزشی، از همه دانشجویان خواست تا با اجرای دقیق آن کمترین عارضه را در طول تحصیلات دانشگاهی خود داشته باشند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.