در کهریزک اتفاق افتاد؛

جلسه بررسی آسیب های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد

جلسه بررسی آسیب های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد بخش کهریزک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ صبح امروز جلسه هماهنگی بررسی آسیب های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد با حضور حسین توکلی کِجانی بخشدار کهریزک، اداره بهزیستی شهرستان ری، شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، نیروی انتظامی، شورای اسلامی باقرشهر و بخش کهریزک، شهرداری های باقرشهر و کهریزک، دهیاران و روسای ادارات ورزش و جوانان باقرشهر و کهریزک در سالن جلسات بخشداری کهریزک برگزار شد.

در این جلسه حسین توکلی کِجانی بخشدار کهریزک توجه به آسیب های اجتماعی را حائز اهمیت برشمرد و افزود: در حوزه آسیب های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد میتوان از تمامی ظرفیت ها و امکانات شهرداری ها و دهیاری ها در زمینه فرهنگسازی و پیشگیری استفاده نمود و ضمن شناسایی خانواده های آسیب پذیر با برگزاری کارگاه های آموزشی زمینه کاهش آسیب های اجتماعی را فراهم نمود.

بخشدار کهریزک افزود: علی رغم فعالیتهای صورت گرفته در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی و پیشگیری از اعتیاد در بخش کهریزک بایستی تمامی ادارات مرتبط با همدلی و تعامل، بیشتر از پیش تلاش نمایند.

در پایان جلسه حاضرین ضمن گفتگو و تبادل نظر، در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی، پیشگیری از اعتیاد و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی تصمیماتی اتخاذ نمودند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *