جلسه هماهنگی و پایش پروژه های شهری کهریزک

اولین جلسه هماهنگی و پایش پروژه های شهری کهریزک با حضور اعضای شورای اسلامی و شهردار با هدف مشاهده دگرگونی پروژه ها از ابتدا تا مرحله تکمیل طرح برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، اولین جلسه هماهنگی و پایش پروژه های شهری کهریزک با حضور اعضای شورای اسلامی، شهردار و معاونان مدیریت شهری کهریزک برگزار شد.

سعید فروغی؛ نایب رییس شورای اسلامی شهر کهریزک با اشاره به این خبر گفت: هدف از تشکیل جلسه پایش پروژه های شهری، مشاهده دگرگونی پروژه ها از ابتدا تا مرحله تکمیل طرح است که این امر سبب می شود اعضای شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان اهالی شهر از نحوه اجرا و پیشرفت فیزیکی پروژه ها  مطلع شوند.

نایب رییس شورای اسلامی شهر کهریزک افزود: اجرای این طرح در افزایش کمیت و کیفیت طرح های عمرانی و اجرای به موقع پروژه ها تاثیر بسزایی دارد.

وی خاطرنشان کرد: به منظور شفاف سازی فعالیت های عمرانی علاوه بر پایش پروژه ها، نصب اطلاعات کامل طرح، میزان اعتبارات، زمان شروع و پایان پروژه و… در تابلوهای عمومی در محدوده طرح جانمایی و نصب می شود تا شهروندان از مشخصات پروژه ها باخبر باشند که این موضوع در آگاهی بخشی و اعتماد سازی شهروندان و تعهدبخشی به فعالیت مدیران اجرایی شهرداری موثر واقع می شود.

فروغی در پایان افزود: جلسات پایش پروژه های شهری به میزبانی شورای اسلامی شهر کهریزک به طور مستمر برگزار می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *