×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

حادثه ای تلخ و خونین در سالن غدیر شهرداری باقرشهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز ، هفته گذشته و در حین تمرین کاراته کاران باقرشهری در سالن غدیر شهرداری ، مربی ارزنده کاراته شهر با حادثه خونینی مواجه شد.

صبح امروز با خبر شدیم که پنجشنبه هفته گذشته و در جریان تمرین کاراته کاران جوان شهرمان در سالن غدیر شهرداری باقرشهر ، حادثه ای تلخ و خونین اتفاق افتاد که منجر به آسیب جدی به قهرمان کاراته جهان و مربی ارزنده شهرمان استاد قاسم صادقی گردید.

در این حادثه قاسم صادقی مربی کاراته باقرشهر در حال آموزش و تمرین با شاگردانش بود که توسط نیروهای شهرداری جهت کمک به حمل و جابجایی آینه بزرگ دیواری سالن فراخوانده شد.

این مربی مظلوم باقرشهری هم به کمک رفته و در حین پایین آوردن و حمل آینه ، ناگهان قسمت ترک خورده و بزرگ و سنگین آینه از هم جدا و به روی دست قاسم صادقی افتاده و مچ او شکافته شده و آسیب جدی به شاهرگ دست و عصب وی وارد می شود.

تعدادی از حاضران عینی این حادثه در گفتگو با خبرنگار باقرشهرنیوز اظهار داشتند : شدت حادثه به قدری بوده است که همه حضار وحشت زده و بسیار دستپاچه نظاره گر خروج فوران گونه خون بدن مربیشان  بوده اند.

متاسفانه به جهت نبود بیمارستان و حتی درمانگاه تخصصی در باقرشهر ، حضور اورژانس در محل حادثه بیش از ۳۰ دقیقه به طول می انجامد که باعث خروج حجم زیادی خون از این مربی زحمت کش کاراته شهر می شود.

بلاخره و پس مدت ها انتظار جهت حضور اورژانس، قاسم صادقی به بیمارستان سینا تهران منتقل شده که این امر هم ساعاتی به طول می انجامد.

با عملی که بر روی دست صادقی انجام می گردد ، مچ وی بخیه خورده و با دستش پیوند دوباره پیدا می کند.

قاسم صادقی عصر امروز در گفتگو با باقرشهرنیوز ، خوشبختانه از سلامتی خود خبر داد و افزود: به دستور پزشکان حداقل ۸ ماه از حضور در میادین دور خواهم ماند.

این در حالی است که این مربی زحمت کش شهرمان شغل دیگری نداشته و تنها منبع درآمد او ورزش و آموزش کاراته بوده است.

حال نکته مبهم و سوال بر انگیز این است که مگر وقت قحط بوده که دقیقا باید در همان ساعت خاص اقدام به جابجایی آن آینه بزرگ و سنگین می شده است.

سوال دیگر این که چرا باید آینه ای که به گمان ورزشکاران آن سالن ورزشی بیش از ۶ ماه از شکستگی و ایجاد ترک سرتاسری در آن می گذرد، در این مدت رها بوده و تربیت بدنی شهرداری ثروتمند باقرشهر ترتیبی برای تعویض آن آینه اتخاذ نکرده بود.

آیا شهرداری باقرشهر جهت انجام یک کار ساده مانند تعویض و نصب آینه ، نیرو کم دارد که از مربی درخواست کمک می شود؟؟!

آیا شهرداری باقرشهر کم درآمد دارد که باید یک آینه در باشگاهی که روزانه پذیرای صدها جوان ورزشکار باقرشهری است ، ۶ ماه با ترک سرتاسری مواجه باشد و تعویض نگردد؟؟!

آیا وقتش نیست که مسئولان باقرشهر به فکر احداث یک بیمارستان و یا حداقل کلینیک تخصصی که دو سال است به مردم مظلوم باقرشهر قولش را داده اند، باشند؟؟!

آیا مسئول تربیت بدنی شهرداری باقرشهر از اوضاع و احوال این مربی زحمت کش شهرمان باخبر است و در طول یک هفته گذشته به عیادتش رفته است؟؟!

آیا دست این قهرمان ملی که از مچ شکافته شده و به عصب آن هم آسیب جدی وارد شده ،به حالت اول خود باز خواهد گشت؟؟!

این ها سوالاتی است که مسئول تربیت بدنی شهرداری ثروتمند باقرشهر باید پاسخگو باشد؛ مسئولی که این روزها سخت درگیر مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور است!

به امید بهبودی این قهرمان ارزنده شهرمان

انتهای پیام/ع

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.