×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

حریق، محل ضایعات پلاستیک در کهریزک منجر به سوختن کارخانه کارتن سازی شد / تصاویر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز،«وحید فروغی» با تشریح این خبر گفت: در روز یکشنبه مورخ، دوازدهم آذرماه نود و شش در ساعت یک و چهل دقیقه بامداد شخصی با آتش نشانی و خدمات ایمنی کهریزک تماس و اعلام آتش سوزی به آدرس :کهریزک،روستای قلعه سید،پشت باسکول هاتفی،خیابان ولیعصر(عج) نمود.

مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کهریزک در ادامه به خبرنگار باقرشهر نیوز گفت: عوامل ایستگاه شماره یک به محل حریق اعزام و مشاهده گردید که ضایعات مواد پلاستیک نایلون در محیط باز در حال سوختن میباشد و دود و شعله زیادی به هوا برخواسته و حریق به داخل سوله سرایت نموده است.

فروغی افزود: نیروها بلافاصله اقدام به اطفا حریق نمود ولی با توجه به حجم گسترده حریق و سرایت نمودن آتش به ملک مجاور(کارخانه کارتن سازی)درخواست نیروی کمکی از ایستگاه شماره دو گردید و عوامل ایستگاه شماره دو سریعا به محل حریق اعزام گردیدند.

وی در پایان گفت: نیروهای ایستگاه های آتش نشانی شهرداری کهریزک پس از چندین ساعت دست و پنجه نرم کردن با حریق موفق به اطفا کامل حریق شده و پس از جمع آوری اطلاعات و تجهیزات و دادن نکات ایمنی لازم محل حریق را به مقصد ایستگاه جهت آبگیری ترک نمودند.