حضور بانوان کارآفرین شهر کهریزک در جشنواره نوروزی حسن آباد

به منظور توانمند سازی بانوان کارآفرین شهر کهریزک، شرايط حضور و فعالیت بانوان کارآفرین شهر کهریزک در نمایشگاه و جشنواره نوروزی شهر حسن آباد فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ به منظور توانمند سازی بانوان کارآفرین شهر کهریزک، شرايط حضور و فعالیت بانوان کارآفرین شهر کهریزک در نمایشگاه و جشنواره نوروزی شهر حسن آباد فراهم شد.

مریم شرفی، مسئول واحد امور بانوان شهرداری کهریزک گفت: در آستانه فصل بهار نمایشگاه و جشنواره نوروزی در کاروانسرای تاریخی حسن آباد برگزار شد و باتوجه به تاکید شهردار کهریزک مبنی بر  توانمندسازی بانوان کارآفرین و سرپرست خانوار، تسهیلات لازم جهت حضور و فعالیت بانوان سرپرست خانوار شهر کهریزک در این نمایشگاه ارائه داده شد.

مسئول واحد امور بانوان شهرداری کهریزک اظهار داشت: بانوان کارآفرین در مدت یک هفته در این‌نمایشگاه شرکت کرده و با عرضه و فروش محصولات و دستاوردهای خانگی  خود در رونق این جشنواره نوروزی سهیم بودند.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای سال تاکنون با رایزنی ها و هماهنگی های ایجاد شده از سوی واحد امور بانوان شهرداری کهریزک، شرایط حضور بانوان کارآفرین شهر در نمایشگاه های متعددی در طول ایام هفته فرهنگی، دهه مبارک فجر،  هفته بسیج و… فراهم شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *