حضور در انتخابات دشمن را مأیوس کرد/توان مقابله با آمریکا راداریم

سردار یزدی :با انتخابات دشمن مأیوس شد
توان مقابله با آمریکا راداریم واین برای آنها هم نگران کننده است هم پشیمان کننده.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز به نقل از خبرگزاری مهر، فرمانده سپاه تهران با بیان اینکه حضور در انتخابات دشمنان را مأیوس کرد، گفت: قدرت مقابله با دشمنان و به خصوص آمریکا را داریم که این هم برای آنها خیلی نگران کننده و ناراحت کننده است.

سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه تهران ، با اشاره به حضور مردم در انتخابات مجلس، گفت: حضور مردم در عرصه‌های مختلف انقلاب چندین جنبه دارد یکی از این جنبه‌ها حوزه داخلی است، حضور مردم در صحنه‌های مختلف مانند انتخابات موجب دلگرمی و ارائه نگاه دیگری به انقلاب می‌شود که انقلاب ما زنده است و مردم با قدرت از آن حمایت می‌کنند.

دشمن را مأیوس کردیم

وی حضور با شکوه مردم در انتخابات را برای دشمنان بسیار نگران کننده دانست و افزود: این حضور نشان دهنده اتحاد و انسجام داخلی است و قطعاً دشمنان ملت ایران از اتحاد ما نگران هستند و می‌ترسند و به دنبال این هستند که مردم ما متحد نشوند.

فرمانده سپاه تهران گفت: در جامعه بین‌المللی نیز دشمنان اسلام، انقلاب و آنهایی که به بهانه‌های مختلف به دنبال متفرق نشان دادن ملت ما هستند تا از این طریق به نوعی موج سواری کنند، که مثلاً بگویند مردم از انقلاب خسته شده‌اند و دنباله‌رو اهداف انقلاب و نظام نیستند، از حضور مردم در انتخابات، یک ضربه و سیلی دیگری خوردند.

سردار یزدی افزود: در عین حال کسانی که از بیرون دارند به کشور ما نگاه می‌کنند دیدند که بعد از ۴۱ سال ما همچنان قدرتمند روی پای خود ایستاده‌ایم و قدرت مقابله با دشمنان و به خصوص آمریکا را داریم که این هم برای آنها خیلی نگران کننده و ناراحت کننده است.

وی ادامه داد: حضور در انتخابات بیانگر وحدت داخلی بود و در بعد بین‌المللی دشمنان را مأیوس کرد و کشورها و ملت‌های دیگر هم با دیدن استقامت مردم ما سبب می‌شود در میدان باشند و به زودی آمریکایی‌ها را در کشور خودشان از اهداف پلیدش ناامید می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *