×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

حضور پررنگ بسیجیان باقرشهر در رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ فرمانده حوزه بسیج کارمندان ناحیه مقاوت بسیج حضرت روح الله(ره) باقرشهر از حضور گسترده بسیجیان شهرداری و شورای اسلامی شهر در رزمایش بزرگ اقتدا عاشورایی بسیجیان در استادیوم آزادی خبر داد.

داریوش علی حیدری با تقدیر از فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) و مجموعه شهرداری به جهت همکاری شایسته آن ها در میزبانی بسیجیان در ساختمان شهید باکری و همچنین مجموعه سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، مساعدت در اعزام و آمادگی ایشان به محل انجام رژه، این نمایش اقتدار را بیعت دوباره بسیجیان با آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: با همراهی خوب و شایسته سرهنگ آرزومندی توانستیم با یکپارچگی و انسجام قابل توجه در این مراسم حضور داشته باشیم. قطعا این قبیل برنامه ها کمک می کند تا هم در فضای بصری و فیزیکی و هم در فضای سایبری صدای بلند وحدت ایران اسلامی به گوش بدخواهان برسد و بدانند که این نظام به پشتوانه همین حضور پررنگ جان نثاران انقلاب مستدام باقی خواهد ماند.

حضرت آیت الله خامنه ای، مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا در این مراسم با تقدیر از حضور شایسته و پررنگ بسیجیان در همه عرصه ها، گفت: این اجتماع عظیم امروز و این جمعیت جوان و پرشور و بسیجی، یادآور اجتماع در همین عرصه و ورزشگاه در دهه۶۰ است که آن جوان ها رفتند و به پیروزی رسیدند و ان‌شاءالله شما هم در عرصه‌هایی که در پیش رو دارید به پیروزی کامل خواهید رسید.

این جلسه بزرگ در موقعیت بسیار حساسی تشکیل شده است. موقعیت کشور، موقعیت منطقه و جهان، موقعیت های حساسی است؛ بخصوص برای ما ملت ایران. حساسیت از این جهت که از یک طرف عربده‌کشی‌های سران استکبار و سیاست‌های آمریکای جهان‌خوار و از یک طرف قدرت‌نمایی جوان‌های مؤمن و پیروزی‌های پیاپی در میدان‌های مختلف و از یک طرف مشکلات اقتصادی کشور و تنگی معیشت بخش بزرگی از مردم ضعیف کشور و از طرفی حساس شدن و به تکاپو افتادن نخبگان کشور که این وضعیت آن ها را حساس کرده و به تکاپو و تلاش فکری و عملی وادار کرده است.

کشور بخاطر وجود مشکل از خمودگی و بی‌عملی درآمده است و خیلی‌ها که فقط تماشاگر بودند امروز احساس وظیفه می کنند و سرگرم تلاش می‌شوند.

علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر با تقدیر از بسیجیان باقرشهری و فرماندهی آن ها که در این مراسم حضور داشتنند گفت: به نظر می رسد تنها راه رقابت در این کشمکش جهانی متوسل شدن به اراده و عزم مردمی است و این نکته ای است که به بهترین شکل ممکن در جمهوری اسلامی ایران با عنوان بسیج و با ویژگی های منحصر به فرد خود که برتری فوق العاد های را به بسیج مردمی در کشور ایران بخشیده محقق و متبلور گشته است، زیرا وجود این وی‍ژگی ها مجموع های را فراهم نموده که با اتکا به قدرت الهی و اعتقاد به باور های اسلامی قادر است در هر صحن های که ضرورت داشته باشد اعم از نظامی، فرهنگی، امنیتی، سیاسی، اجتماعی و حتی اقتصادی وارد عمل گردد.

بنابرأین می توان برای این حضور ارزشمند دو نقش عمده را قائل شد که هر یک خود دارای زیرمجموعه های جداگانه می باشد.

شهردار باقر شهر در ادامه با اشاره به حضور بانوان بسیجی در این رزمایش، حضور ایشان را همواره بهترین مسیر برای تربیت نسلی بسیجی دانست چرا که ایشان الگوهای فرزندان خود هستند و مسیر آن ها بهترین سیره برای فرزندانش است.

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.