حضور پر شور مردم و مسئولین باقرشهر در راهپیمایی روز قدس

امسال هم چون سال‌های گذشته مردم روزه‌ دار، حق‌طلب و خداجوی باقرشهر از مرد و زن و پیر و جوان حماسه‌ای دیگر را رقم ‌زده و در باقرشهر بیرق آزادگی و دفاع از مظلوم را به اهتزاز درآورند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ راهپیمایی روز قدس با مشارکت گسترده مردم و مسئولین باقرشهر امروز جمعه 10خرداد ماه برگزار شد.

در مراسم راهپیمایی روز قدس امروز امام جمعه باقرشهر، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره). بخشدار کهریزک، شهردار باقرشهر، اعضای شورای اسلامی باقرشهر، مدیران و مسئولان شهری، دهیاران، بسیجیان، ایثارگران و خانواده‌های شهدا حضور داشتند.

مردم مومن، ولایی و همیشه در صحنه باقرشهر بار دیگر دوشادوش ملت غیور ایران اسلامی انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام کردند و ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای امام(ره)، شهدا و مقام معظم رهبری حمایت خودشان را از مسلمانان جهان اعلام کردند.

بار دیگر مردم باقرشهر و کهریزک با حضور پرشور و باصلابت خود مشت محکمی بر دهان یاوه ‌گویان صهیونیستی و آمریکایی زده و لرزه بر اندام آن‌ها انداختند.

در روز جهانی قدس که از سوی بنیان‌گذار کبیر انقلاب شکوهمند اسلامی حضرت امام خمینی(ره) در دفاع از مظلومیت مردم فلسطین نام‌گرفته است و مردم ایران و جهان سال‌هاست در چنین روزی فریاد ظلم‌ستیزی و عدالت‌خواهی سر می‌دهند همه نگاه‌های مشترک مردم جهان اسلام را به سمت یک دشمن مشترک یعنی اسرائیل غاصب متوجه می‌کند.

گفتنی است؛ پس از طی مسیر راهپیمایی از ابتدای بلوار ۳۰ متری امام خمینی تا میدان شهدا و خیابان ۲۲ بهمن به سمت میدان شهید فاتحی و مصلی بزرگ باقرشهر، نماز جمعه در مصلی باقرشهر اقامه شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *