حضور کار آفرینان روستای قمصر در نمایشگاه فرهنگی شهرستان ری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ بمناسبت هفته فرهنگی شهرستان ری، کار آفرینان روستای قمصر در نمایشگاه فرهنگی شهرستان ری حضور یافتند. اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر در این خصوص افزود: این نمایشگاه به همت مسئولین شهرستان ری و بمناسبت گرامیداشت میلاد حضرت عبدالعظم حسنی(ع) و هفته فرهنگی شهرستان ری در فرهنگسرای ولا برپا گردیده و […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ بمناسبت هفته فرهنگی شهرستان ری، کار آفرینان روستای قمصر در نمایشگاه فرهنگی شهرستان ری حضور یافتند.

اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر در این خصوص افزود: این نمایشگاه به همت مسئولین شهرستان ری و بمناسبت گرامیداشت میلاد حضرت عبدالعظم حسنی(ع) و هفته فرهنگی شهرستان ری در فرهنگسرای ولا برپا گردیده و پذیرای عموم مردم شریف شدند.

دهیار قمصر گفت: بانوان کارآفرین روستای قمصر نیز در نمایشگاه فرهنگی شهرستان ری حضور دارند و صنایع دستی و تولیدات خود را در این نمایشگاه در غرفه دستاوردهای روستایی در معرض دید عموم قرار داده اند و خوشبختانه روستای قمصر در ضمینه تولیدات صنایع دستی و کارآفرینی از ظرفیت‌های بسیاری برخوردار است و همیشه با حضور پر رنگ در این نمایشگاه ها توانسته صنایع دستی روستا را در دید عموم قرار دهد.

آقاخانی همچنین خاطرنشان کرد: هفته فرهنگی ری بهترین فرصت برای معرفی آثار تاریخی و مشاهیر و کارآفرینان این شهرستان به نسل جوان امروز است که همزمان با میلاد با سعادت حضرت عبدالعظیم(ع) نامگذاری شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *