×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

حمله عجیب فتح‌الله‌زاده به فردوسی‌پور +عکس

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ شب گذشته حسین حسینی دروازه‌بان تیم استقلال با یک هفته تاخیر در برنامه نود حاضر شد و از شرایط سخت خود در زمان انتقال به استقلال خبر داد. این برنامه با نشان دادن عکسی از شرایط عجیب و تلخ زندگی بازیکنان جوان در کمپ باشگاه استقلال که در زمان مدیریت علی فتح الله‌زاده اوضاع تاسف‌باری داشت، میلیون‌ها نفر را شوکه کرد. (فیلم)

حالا فتح‌الله زاده که مدتی است از مدیریت باشگاه استقلال دور شده، واکنش تندی به مجری برنامه نود داده است. او در اینستاگرامش نوشت:

تلاش مذبوحانه عادل فردوسی‌پور که با دفاع از خوردن حقِ فوتبال و باشگاه‌های بازیکن‌سازی چون استقلال، امکان بزک – دوزک خود را در برنامه ۹۰ فراهم می‌کند، بجایی نمی‌رسد.

سیدحسین حسینی از عشق بی‌آلایش و پاکش به استقلال می‌گوید و اینکه برای پوشیدن پیراهن سرشار از شرافت استقلال پیشنهادهای کلان دیگر تیم‌ها را رد کرده و با امکانات موجود و بضاعت ممکن باشگاهش کنار آمده! بی‌شکوه، بدون شکایت با اقلی از حداقل‌ها!

سراسیمگی و سربه دیوار کوبیدن فردوسی‌پور که هُنر استقلال را در کشف و پرورش استعدادهای خداداده‌ای چون حسین حسینی کتمان می‌کند، آشکار بود و آشکارتر می‌شود!
در شرایطی که اصلی‌ترین منبع درآمدسازی برای استقلال توسط صداوسیما با تعزیه‌گردانی و خیمه‌شب‌بازی عادل‌خان همچنان مسدود است، مدیریت دانا و توانای استقلال در سال‌هایی که هیچکس«سیدحسین» را نمی‌دید و نمی‌شناخت و بجا نمی‌آوردش با فراهم‌آوردن وسایل آموزشی و تن‌دادن به سختی‌های ناشی از کمبودهای مالی و پولی تحمیلی و با استفاده از بزرگانی چون ناصرخان حجازی در قامت مربی معلم، به وظیفه اصلی خود، یعنی بازیکن‌سازی «در کنار تیمداری» و مدعی قهرمانی‌بودن با بهترین شکل عمل کرده است.

آری! استقلال با دست‌خالی و زیربار فشارهای مالی، تیمی مدعی در آسیا را می‌ساخت و ستاره‌های آینده فوتبال سرشار از ستاره ایران را پرورش می‌داد! همه کارهای بزرگ باهم، همه کارهای لازم نیز به اتفاق.

کاستی‌های پولی و برخوردهای خصمانه‌ای که سنگ جلوی پای استقلال می‌انداخت موجب