خانم شیری زاده بعنوان دهیار جدید روستای قیصرآباد منصوب شد

مراسم معارفه خانم شیری زاده دهیار قیصرآباد با حضور اعضای شورای اسلامی و مهندس مجیدی بخشدار در محل بخشداری کهریزک برگزار گردید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، مراسم معارفه خانم شیری زاده دهیار قیصرآباد با حضور اعضای شورای اسلامی و مهندس مجیدی بخشدار در محل بخشداری کهریزک برگزار گردید.

مهندس ایمان اسماعیلی رئیس شورای اسلامی روستای قیصرآباد در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بی شائبه و خالصانه خانم شیری زاده در دوره تصدی سرپرستی دهیاری با اشاره به مسئولیت دهیار جدید در خدمت رسانی بیشتر و کامل‌تر در سایه تعامل و همکاری با اعضای شورا، مسئولین بخش و شهرستان به مردم شریف قیصرآباد برای ایشان آرزوی موفقیت و توفیق کردند.

وی در ادامه اظهار داشت دهیاری امانت دار بیت المال و تلاش ها و زحمات گذشته در روستا می‌باشد که امیدوارم دهیار جدید بتواند با استفاده از تمام ظرفیت های موجود استفاده بهینه و درست از منابع مالی و انسانی موجود در روستا مسیر خدمت را که در دوره پنجم شورای اسلامی و دهیاری قیصرآباد قوت گرفته است با شتاب بیشتر به سر منزل مقصود که همان توسعه و آبادانی روستای قیصرآباد در همه‌ی زمینه های عمرانی، فرهنگی، ورزشی، فیزیکی و … است برساند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *