خیلی از دشمنان ما امید نداشتند تا ما چهل ساله شویم

فرمانده سپاه سیدالشهدا(ع): چهل سالگی انقلاب به پایان رسید در حالی که خیلی از دشمنان ما امید نداشتند تا ما چهل ساله شویم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ آیین اختتامیه جشنواره‌های فرهنگی، ادبی و هنری چهل سالگی انقلاب در سالن شهید جنگروی سپاه استان تهران برگزار شد.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران ضمن تشکر از همه دست‌اندر کاران، هنرمندان و همه افرادی که در برگزاری جشنواره‌های فرهنگی، هنری و ادبی به مناسبت چهل سالگی انقلاب زحمت کشیدند گفت: چهل سالگی انقلاب به پایان رسید در حالی که خیلی از دشمنان ما امید نداشتند تا ما چهل ساله شویم.
سردار حسن حسن‌زاده افزود: با بیان اینکه انقلاب اسلامی گام‌های بلندش را برداشته و ما باید به دشمنان حق بدهیم که نگران باشند افزود: امروز هنرمندان، خوشنویسان و خوانندگان ما در جریان انقلاب قرار گرفته‌اند تا تشعشعات نورانی آن را به همه دنیا نشان دهند.
وی ادامه داد: در بیانیه گام دوم رهبری آمده که ما در استفاده نکردن از ظرفیت‌هایمان مقام اول را در دنیا داریم و در حالیکه ما هنوز از ظرفیت‌هایمان استفاده نکرده‌ایم، به این مقدار فراوان دستاورد داریم حالا اگر از تمام ظرفیت‌هایمان استفاده کنیم ببینید چه می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *