×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

داعش، نسخه گسترده منافقان است که در فرانسه پیوند خوردند/ برخورد مقطعی با حقوق‌های نجومی دردی درمان نمی‌کند

به گزارش باقرشهرنیوز به نقل از تهران نیوز ، نماز عبادی سیاسی جمعه در سراسر استان تهران با حضور مردم مومن و ولایتمدار برگزار گردید.

مشروح خطبه های نماز جمعه در شهرستان های استان تهران

تهران؛ آیت‌الله سیداحمد خاتمی، خطیب نماز جمعه تهران در خطبه‌های امروز به موضوع حقوق‌های نجومی برخی مسئولان دولتی اشاره کرد و گفت: اینکه امروز درباره حقوق‌های نجومی صحبت می‌کنیم به دلیل این است که هنوز این مسئله زنده است و تمام نشده است.

وی با بیان اینکه مردم می‌خواهند عدالت را در نظام اسلامی ببینند، گفت: مردم ما تحمل نمی‌کنند که برخی مسئولان بخواهند خوی اشرافی‌گری را در جامعه زنده کنند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با قدردانی از مسئولان سه قوه درباره حقوق‌های نجومی اظهار داشت: اینکه مسئولان سه قوه با تعیین حقوق و برخورد با متخلفان اقداماتی کرده اند ستودنی است اما ما انتظار داریم که این کارها مقطعی نباشد و استمرار یابد.

خاتمی با تأکید بر اینکه سیاسی کردن مسئله حقوق‌های نجومی و پاس‌کاری آن اقدام درستی نیست، گفت: این حقوق‌های نامتعارف محکوم است، بنابراین چه این اقدام در دولت سابق یا در دولت کنونی اتفاق افتاده باشد محکوم است حتی اگر در دولت آینده نیز اتفاق بیفتد باز هم محکوم خواهد بود.

وی بزرگ‌ترین سرمایه مسئولان را اعتماد مردم عنوان و تصریح کرد: با این حقوق‌های نجومی اعتماد مردم در این عرصه آسیب دیده است، بنابراین به سرعت این اعتماد را جبران و ترمیم کنید و به مردم گزارش دهید تا اعتماد مردم بازگردد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران ادامه داد: یک مسئول ما در حالی حقوق‌های نجومی را دریافت می‌کند که برخی‌ها می‌گویند حقوق یک ماه این مسئول به اندازه تجمیع حقوق ۳۰ سال ما است. زوج‌های جوان وقتی می‌خواهند ۱۰ میلیون وام بگیرند جانشان به لب می‌رسد اما یکباره یک مسئول چنین حقوق‌هایی دریافت می‌کند.

سیداحمد خاتمی با بیان اینکه برخورد مقطعی با حقوق‌های نجومی دردی درمان نمی‌کند، گفت: باید منافذ ورودی این حقوق‌ها بسته شود. اگر این منافذ مربوط به دولت و پارلمان است باید هر نهاد این منافذ را ببندد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران به گزارش بان‌ کی‌مون در رابطه با ایران اشاره کرد و گزارش دبیرکل سازمان ملل متحد را غیرمنصفانه و ظالمانه خواند.

وی افزود: آقای بان کی‌مون بدعهدی آمریکا را ندیده و بعد از ایران می‌خواهد که در مورد مسائل موشکی نگرانی‌ها را برطرف کند. قصه موشکی ما نه به دبیرکل ربط دارد و نه به برجام.

خاتمی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها به عهد خود وفا نکردند. بیش از ۵۰ لایحه ضدبرجام در مجلسین خود به تصویب رساندند اما آقای بان‌ کی‌مون اینها را نمی‌بیند. البته از دبیرکلی که تحت تاثیر صهیونیست‌هاست و از عربستان دلار دریافت می‌کند غیر از این انتظار نیست.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه باید در مقابل این شیطنت‌ها مقاومت کرد، خطاب به مردم ایران گفت: شما بیش از ۴ دهه است که در میدان مقاومت هستید و من از زبان شما مردم می‌گویم ما همچنان پای عهدمان ایستاده‌ایم اما اگر دشمنان عهدشکنی کنند این مردم کاری خواهند کرد که پشیمان شوند.

وی به حوادث ترکیه و کودتای نافرجام در این کشور اشاره و از رسانه‌های داخلی در جهت پوشش این وقایع تقدیر کرد.

سیداحمد خاتمی افزود: از نخستین ساعات کودتا کشور ما کودتا را محکوم کردیم، چرا که غلبه زورمدارانه محکوم است. این محکومیت یک مبنا دارد و آن اینکه ما به رای مردم احترام می‌گذاریم و از دولت ترکیه حمایت می‌کنیم و با همین مبنا کودتا را محکوم کرده و با همین ملاک می‌گوییم که هر فلسطینی و بحرینی یک رای باید داشته باشد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران گفت: معنای مقابله با کودتا این نیست که از رئیس‌جمهور ترکیه انتقاد نداشته باشیم من از این تریبون می‌گویم که آقای اردوغان ۲ عذرخواهی دیگر بدهکار است. نخست عذرخواهی از قربانیان داعش در کل دنیا چون تنها دولتی بود که به داعش میدان داد. دفتر و بازارچه مرکزی در اختیار آنها قرار داد و نفت دزدی داعش را به تاراج برد.

وی عذرخواهی دیگر اردوغان را متوجه مسلمانان جهان دانست و گفت: چرا ترکیه در برابر رژیم صهیونیستی منافقانه رفتار می‌کند. یک بار در برابر آنان می‌ایستد و بار دیگر از ایجاد روابط حسنه سخن به میان می‌آورد.

خاتمی به حوادث نیس فرانسه نیز اشاره کرد و اظهار داشت: ما کشتار بی‌گناهان در تمام جهان را محکوم می‌کنیم و برایمان فرقی نمی‌کند این قاتل داعشی باشد یا عربستانی یا صهیونیست.

خطیب موقت نماز جمعه تهران خطاب به دولت فرانسه گفت: شما خوب می‌دانید که داعش را ایجاد کردید تا با نظام اسلامی مقابله کند اما همان جانوارانی که برای مقابله با ما به وجود آورده بودید حالا بلای جان خودتان شده است. بذر داعش را شما کاشتید. دست از حمایت این وحشی‌ها بردارید کلک این گروهک به راحتی کنده خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه از نگاه کشورهایی چون فرانسه تروریسم خوب و بد وجود دارد، بیان کرد: ترویست‌هایی که ۱۷ هزار نفر از مردم یک کشور را ترور می‌کنند، از منظر دولت فرانسه تروریست نیستند چرا که به آنها پناه می‌دهند و برای آنان زمینه همایش می‌گذارد. بنابراین تا وقتی این تفکر وجود دارد قصه تروریسم نیز از بین نخواهد رفت.

خاتمی با بیان اینکه انتساب راننده کامیون تروریست به اسلام خود یک جنایت است، گفت: آقای اولاند گفته این تروریسم، تروریسم اسلامی است. شما اسم کسی که به هیچ یک از مبانی اسلام عمل نمی‌کند، یعنی بی‌نماز، بی‌روزه و شرابخوار است را مسلمان می‌گذارید. البته ۸۲ درصد از مسلمانان قربانیان تروریسم هستند.

خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه اتهام به اسلام بدتر از تروریسم است، گفت: آقای اولاند! همین حرف‌های شما تروریسم را به وجود آورده است. مطمئن باشید که مردم فرانسه روزی یقه شما را خواهند گرفت و به خاک ذلت می‌نشانند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره حوادث بحرین نیز گفت: حکامی که در بحرین حکومت می‌کنند به زبان قرآنی جامعه فرعونی را شکل داده و به زبان امروزی ناقض حقوق بشر هستند.

خاتمی اضافه کرد: حاکمان در بحرین با مدیریت آمریکا و انگلیس با مردم خود بدترین برخوردها را دارند که این ضد حقوق بشر است. طبق مواد فراوان حقوق بشر هیچ کسی حق سلب تابعیت یک شهروند را ندارد ولو اینکه جنایتکار باشد.

خطیب موقت نماز جمعه تهران به سلب تابعیت از شیخ عیسی قاسم در بحرین اشاره و خاطرنشان کرد: ایشان عالمی ۷۷ ساله و متولد شده بحرین است. سلب تابعیت این عالم مانند یک اعدام معنوی است.

وی خاطرنشان کرد: شیخ عیسی قاسم از مردم دنیا کمک خواسته و به صراحت گفته هویت واعتقاد من را مورد هدف قرار دادند. این مصداق یاللمسلمین است بنابراین حوزه‌های علمیه قم و مراجع عظام تقلید باید توجه داشته باشند. البته کسی نمی‌تواند برای مراجع عظام تقلید تکلیفی مشخص کند اما این موضوع دماع است و این وحشی‌ها ارزشی برای مردم قائل نیستند بنابراین بیانیه‌های مراجع عظام می‌تواند تاثیرگذار باشد.

خاتمی افزود: راه بحرین مقاومت است بنابراین شما مردم بحرین مقاومت کنید چرا که از دست دشمنان شما کاری برنخواهد آمد و صبح پیروزی نزدیک است.

وی در خطبه‌های نخست خود نیز مصداق تقوا را خوش‌بینی مومنین به یکدیگر دانست و به خطبه ۱۴۱ نهج‌البلاغه اشاره کرد و گفت:‌ امیرالمومنین(ع) در این خطبه می‌فرماید کسی که مطمئن شدید متدین است حتی اگر کسی علیه‌اش حرفی بزند نیز قبول نکنید.

خطیب موقت نماز جمعه تهران اولین شیوه مقابله دشمنان با انبیا را جنگ نرم دانست و ستون فقرات جنگ نرم را تهمت زدن عنوان و تصریح کرد: در تاریخ هیچ انبیایی را سراغ نداریم که به او تهمت زده نشده باشد.

به اعتقاد خاتمی تهمت زدن به شخصیت‌های برجسته و اصل نظام هدفمند است و تهمت زدن مترادف با بی‌دینی است. چرا که دین او سائیده می‌شود.

وی ادامه داد: باید مدرک گرایی در مقابله با تهمت برای مردم ما یک فرهنگ شود یعنی هر کسی که تهمت زد مردم به او بگوید سندش کجاست چرا که بیشترین این تهمت‌ها قابل استناد است.

شهرری؛ حجت الاسلام و المسلمین سید علی شاهچراغی امام جمعه شهرری، در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه در اول مرداد در جمع نمازگزاران مومن شهرری در مصلی بزرگ ری ضمن دعوت به تقوای الهی اظهار داشت: انسان تنها با تقوای الهی به درجات رفیع نائل می شود.

وی با اشاره به فرازی از دعای مکارم اخلاق، عنوان کرد: امام سجاد(ع) در این دعا از خداوند درخواست می‌کند که خدایا هرگز اعمال خوب من در برابر چشمانم بزرگ جلوه نکند اما گناهان و خطاهایی که از من سر می‌زند در برابر دیدگانم عظیم و بزرگ جلوه کند.

شاهچراغی با اشاره به پنجم مرداد که روز “نماز جمعه” نامگذاری شده است، نمازجمعه از نعمت‌های انقلاب اسلامی است و امام راحل این سنت فراموش شده را احیا کرد.

وی افزود: نمازجمعه متعلق به شخص خاصی نیست بلکه متعلق به نظام اسلامی و به عنوان یک مانور هفتگی تلقی می‌شود تا بدین وسیله مردم هر هفته با نظام اسلام بیعت نمایند.

امام جمعه شهرری با اشاره به حوادث نگران کننده بحرین، تصریح کرد: امروز حوادث بحرین بسیار نگران کننده است به طوری که آیت الله عیسی قاسم رهبر والامقام این کشور از مردم جهان طلب یاری کرده چرا که شیعه در معرض خطر است.

شاهچراغی با تأکید بر اینکه امروز مراجع عظام، حوزه‌های علمیه و به خصوص وزارت خارجه باید اقدامی در برابر این استنصار انجام دهند، به سخنی از پیامبر(ص) اشاره کرد که فرموده اند: اگر کسی فریاد بزند و از مسلمانان یاری بطلبد و کسی او را یاری نکند مسلمان نیست.

وی با بیان اینکه دولت بحرین از بابت وحشی گری همانند عربستان است، افزود: باید همه مسلمانان کمک کنند تا مشکلات موجود در بحرین مرتفع شود.

امام جمعه شهرری به کودتای نافرجام ترکیه اشاره و تصریح کرد: قانون نظام اسلامی همیشه از دولت‌های قانونی دفاع می‌کند و جمهوری اسلامی نیز از همان ابتدا این کودتا را محکوم کرد.

شاهچراغی با بیان اینکه کودتا همیشه با زور و ظلم رخ می‌دهد، گفت: دفاع از دولت ترکیه به معنای دفاع از پرونده و عملکرد سیاه این دولت در پناه دادن و کمک کردن به داعش نیست.

وی ابراز کرد: این کودتای نافرجام تلنگری به دولت اردوغان بود و نشان داد که ظلم سبب تزلزل پایه‌های حکومت می‌شود.

دماوند؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد علاءالدینی در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته شهر دماوند با اشاره به اینکه تقوا رییس اخلاق می‌باشد، اظهار کرد: قیامت، عصر شادی مؤمنان است و اگر جلسه شادی برای گناهکاران در این دنیا دیده می‌شود؛ فردا متقین شادی خودشان را ابراز می‌کنند.

وی با اشاره به سالروز نماز جمعه در پنجم مرداد، افزود: نخستین نماز جمعه که به امامت آیت‌الله طالقانی خوانده شد، بسیار خاطره‌انگیز است و شخصیت‌هایی در آن حضور دارند که امروز به‌عنوان شهید یاد می‌شود.
امام‌جمعه دماوند با بیان لزوم دعا در زندگی و شکستن خویش در برابر خالق یکتا، تصریح کرد: همان‌گونه که دعا کردن باعث نزدیکی به خدا می‌شود، نماز جمعه هم بیعت هفتگی و اجتماع مسلمانان است که این ۹۰۰ پایگاه، قشری تأثیرگذار در جامعه را تربیت می‌کند و قدمی که برای رفتن به نماز جمعه برداشته می‌شود، ارزشمند است.
وی با اشاره به اینکه مردادماه یادآور فرار رجوی و بنی‌صدر از ایران است، خاطرنشان کرد: که این زمانی بود که شهید محمد رجایی به ریاست جمهوری ایران، انتخاب می‌شود و فرار با لباس زنانه، نسخه مشترکی است که امروز داعشی‌ها هم در عراق، همان حرکت را تکرار می‌کنند و داعش نسخه جدیدی نیست و همان منافقان در سطح گسترده هستند که امروز در فرانسه، دورهم می‌نشینند که این نشان می‌دهد آن‌ها شکست سختی خورده‌اند.
امام‌جمعه دماوند با بیان اینکه تحریم‌ها منجر به‌قدرت گرفتن ایران اسلامی شد، تصریح کرد: جمهوری اسلامی، بلافاصله بعد از کودتا، آن را محکوم می‌کند و این در حالی است که عربستان ۱۵ ساعت بعد آن را محکوم می‌کند و این کودتا مقارن با زمانی بود که قرار بود اسناد سیا در دخیل بودن عربستان در حادثه ۱۱ سپتامبر منتشر شود و این تیتر اول شدن، برای عربستان سنگین بود؛ ولی اقتدار جمهوری اسلامی در این ماجرا اثبات شد و این اقتدار بایستی ادامه پیدا کند.
علاءالدینی تأکید کرد: امروز باید به حرف مردم گوش کنید و گوش شنوا باشید که در این گوش کردن‌ها، خیرهای فراوانی است؛ امروز مردم از فقر ناله ندارند، بلکه از فرق‌ها و تبعیض‌ها ناله دارند.
وی با بیان اینکه قوت و ظرفیت واقعی ما وابسته به تولید و توان داخل است، توضیح داد: امروز سازمان فنی و حرفه‌ای با مهارت‌هایی که آموزش می‌دهد، ظرفیتی را در شهرستان ایجاد کرده است و بایستی از این فرصت استفاده کرد.

شهرقدس؛ حجت الاسلام والمسلمین سید ابوالقاسم میر احمدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان قدس گفت: غیبت از بی تقوایی است و انسان مومن در فضا و مکانی که در انجا غیبت میشود نمیماند و از فردی که غیبت میکند نیز دوری میکند و این خود حرکت در مسیر تقوای الهی است.

وی ادامه داد: در ادامه خطبه های گذشته در خصوص «ویل» روایتی از حضرت محمد (ص) نقل شده است که روزی ایشان از محلی گذر میکردند که تعدادی از جوانان در ان جا جمع بودند که پیامبر با دیدن آنها بیان میفرمایند: وای بر جوانان اخر الازمان از دست پدرانشان که یکی از اصحاب از ایشان میپرسد این را در خصوص کافران بیان کرده اید یا خیر؟

امام جمعه شهر قدس افزود: پیامبر گرامی اسلام (ص) در ادامه میفرمایند: وای بر فرزندان اخر الازمان از پدران  مومنشان  که اصحاب از پیامبر (ص) از ایشان میپرسند که دلیل این مضوع چیست که حضرت محمد (ص) بیان میفرمایند: از این جهت که پدرانشان در ان زمان هیچ علاقه ای در دلشان در خصوص یاد دادن دین به فرزندانشان نیست.

وی بیان کرد: بسیار پر واضح است که بیشتر داشته های یک فرزند از سوی پدر و مادر او به او یاد داده و منتقل میشود که اگر پدر و مادر به این نکته توجه نداشته باشند فرزندشان به انحراف خواهد رفت  و این را نیز باید اضافه کنم که پیامبر(ص)  در بخش دیگری از سخنان خود در این خصوص فرمودند: این موضوع به جایی میرسد که اگر فرزندانشان به دنبال پول و ثروت و مال اندوزی بروند خوشحال میشوند و اگر به سمت تقوا بروند ناراحت میشوند.

میر احمدی در خطبه دوم نماز عبادی سیاسی این هفته شهرستان قدس گفت:در ابتدا این خطبه قبل از بیان مناسبت ها این را باید عنوان کنم که اتفاقاتی در منطقه طی  روزهای اخیر رخ داده است که همه در جریان آن هستیم که به واقع میتوان گفت یکی از دلایل به وجود امدن این مسائل وجود تفکر استکباری تروریست خود و تروریست بد است که  این تفکردشمنان امروز دامن خودشان را گرفته است .

وی بیان کرد: در هفته پیش رو مناسبت هایی داریم که پنجم مرداد ماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه  در کشور است که به امامت آیت الله طالقانی اقامه شد و در این خصوص باید عنوان کنم که  به واقع نماز جمعه نماد و نشانگر وحدت ملی و یکپارچگی است.

میر احمدی افزود: نما جمعه  هم عبادی است و هم سیاسی و هم اعتقادی  و در کلامی دیگر میتوان بیان کرد که نماز جمعه محل تبیین مواضع نظام و بیان نیاز ها و مسائل کشور است  و نباید از ان برای خواسته های شخصی بهره برد چرا که تریبون نظام است .

امام جمعه شهر قدس گفت: در نماز جمعه بسیاری از مواضع کشور بیان میشود و مرد مآگاهی پیدا میکنند  البته مردم این را باید بدانند که از رخداد اتفاقات ناراحت هستیم اما چنین اتفاقاتی وجود دارد و باید در مقابل آنها هوشیا باشیم و همه ما به واقع در حال حاضر به وضوح میبینیم که دست  استکبار در اتفاقات منطقه بسیار واضح و مشهود است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بسیار باید مراقب  حیله های دشمن بود  چرا که امروز شاهد هستیم که دشمنان  به اسم اسلام جنایات بسیاری را به مسلمانان کرده اند و نمونه ای از ان را در کشمیر و عراق و سوریه و یمن بسیاری دیگر از کشور های اسلامی میتوان دید و هر گونه دخالت و ایجاد چنین مشکلاتی را محکوم  میکنیم و به استکبار این گوشزد را داریم که مراقب باشد چرا که این مسیر در خاتمه پایان خوبی خواهد داشت.

رباط کریم؛ حجت الاسلام حسینعلی محمدی نژاد، امام جمعه شهر رباط کریم در آیین عبادی سیاسی روز جمعه در این شهر، با اثرگذار خواندن نقش عملیات غرور آفرین مرصاد در پرچیده شدن منافقان، اظهار کرد: منافقان به حمایت آمریکا قصد اسیب زدن به کشور را داشتند که رزمندگان اسلام در عملیات مرصاد ضربه مهلکی را بر پیکره آنها وارد کردند.

وی با اشاره به انحلال انجمن حجتیه از سوی حضرت امام خمینی(ره) افزود: هدف اینها آسیب زدن به دین اسلام بود و اعتقاد داشتند که باید روی زمین فساد ایجاد کرد تا مهدی موعود(عج) ظهور کند.

محمدی نژاد با توصیف کردن ورزش همگانی در میان جامعه بر نقش سلامتی خانواده در جامعه تأکید و ابراز کرد: ورزش همگانی یکی از مهم ترین اصول برای وحدت بین مردم و سلامت جسم روان مردم است و پارک ها ظرفیت برگزاری همایش های پیاده روی را دارند.

وی اضافه کرد: از دست اندرکاران برگزاری همایش بزرگ پیاده روی تشکر می کنم و بر وجود این همایش ها در شهرستان تأکید می کنم.

امام جمعه رباط کریم در بخش دیگری از سخنانش، از تشییع و خاکسپاری دو شهید گمنام در بوستان معلم خبر داد و بیان کرد: دو شهید گمنام از نسل شهدای کربلا همزمان با شهادت امام جعفر صادق(ع) در رباط کریم به خاک سپرده خواهند شد.

وی اضافه کرد: ما هر چه داریم از شهیدان مطهر پاک است اگر شهیدان، ازادگان و کسانی نبودند که در جنگ مقابل رژیم های فاسد غربی و امریکای و رژیم بحث عراق ایستادگی کنند امروز ما این ازادی را نداشتیم.

وی در پایان از حافظان امنیت شهرستانی و کشوری قدردانی کرد.

کهریزک؛ آیت الله سید احمد موسوی اظهار داشت: دبیرکل سازمان ملل ابتدا نام رژیم های جنایت کار و کودک کُش را در لیست ناقضان حقوق بشر قرار دهد، بعد درباره برجام ایران نظر دهد.

امام جمعه باقرشهر در خطبه های این هفته نماز جمعه بخش کهریزک،با اشاره به اینکه توصیه به تقوای این هفته، توصیه به حضور در صف های نماز جمعه است؛ گفت: کاسبان، تاجران، دانشجویان، دانش آموزان، علما، ورزشکاران و اقشار مختلف جامعه، امور خود را مدیریت زمان کنید تا به فرمان خدا در زمان برگزاری این فریضه بزرگ الهی، بتوانید شما هم حضور داشته باشید.

وی ادامه داد: اموال و اولادتان نباید شما را از ذکر و یاد خدا غافل نمایند و باید برنامه ریزی کنید تا بتوانید در نمازهای جمعه شرکت کنید؛ ای مومنانی که در نماز جمعه حاضرید، قدرخودتان را بدانید چراکه افتخار بزرگی نصیب شما شده است.

سید احمد موسوی با بیان اینکه احادیث و روایات زیادی در این زمینه وجود دارد، به بیان چندین نمونه از آن ها پرداخت و گفت: نماز جمعه حج مساکین است و کسی که نماز جمعه را می خواند خداوند یک حج مقبول برای او در نظر می گیرد و در روایاتی دیگر آمده است که اگر شخصی به صورت متوالی سه هفته نماز جمعه را عمدا ترک نماید، خداوند یک مهر بر روی قلب او خواهد زد.

وی خاطرنشان کرد: در این جا لازم میدانم از تمامی کسانی که با حضور خود در نماز جمعه، شکوه آن را می افزایند تشکر نمایم و از همه مسئولان منطقه، بخشداری کهریزک، شورا و شهرداری باقرشهر و کهریزک، شوراهای بخش و روستا، بسیج و سپاه ، نیروی انتظامی، راهور، آتش نشانی و ادارات آب و برق و گاز، ائمه جماعات، هیئت های مذهبی و اعضای ستاد نماز جمعه به ویژه مهندس اسدی رئیس پرتلاش این ستاد که تمام همکاری های لازم را در برپایی این فریضه بزرگ الهی در بخش کهریزک دارند، تشکر می نمایم.

آیت الله موسوی در بخش بعدی سخنان خود به ۱۵ شوال سالروز وفات حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) اشاره داشت و گفت: ای مردم فراموش نکنید که ما در نزدیکی این امامزاده واجب التعظیم قرار داریم، ثواب زیارت این امامزاده برابر با ثواب زیارت کربلای امام حسین(ع) می باشد و به همین دلیل هرگز از زیارت ایشان غافل نشوید.

خطیب جمعه بخش کهریزک در پایان با ابراز ناراحتی از موضع گیری اخیر بان کی مون دبیرکل سازمان ملل، اظهار داشت: دبیر کل سازمان ملل متحد ابتدا نام رژیم های جنایت کار و کودک کُش را در لیست ناقضان حقوق بشر قرار دهد، بعد درباره برجام ایران نظر دهد؛ کسی که با پول دلارهای نفتی عربستان چشمش را بر جنایات آن ها می بندد، صلاحیت قضاوت در باره برجام ایران را ندارد.

گفتنی است نماز جمعه این هفته باقرشهر، با حضور پرشور مردم همیشه در صحنه باقرشهر و کهریزک و همچنین دکتر محمدی فرد رئیس شورای اسلامی کهریزک، دکتر حبیبی و مهندس عباسی اعضای شورای اسلامی باقرشهر و کهریزک و دکتر حسینی فرمانده بسیج باقرشهر برگزار شد.

انتهای متن/

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.