در صورت برگزاری امتحانات در ری، بایستی پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: در صورت برگزاری امتحانات در ری، بایستی پروتکل های بهداشتی رعایت شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز به نقل از ایسنا، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه شورای آموزش و پرورش اظهار کرد: روز کارگر و روز معلم از مناسبت های ارزشمندی است که بایستی به آن توجه ویژه داشت زیرا معلم کانون پرورش و نشر علم و دانایی جامعه و کارگر نقطه مرکزی تولید و توسعه آن است.

وی ادامه داد: متاسفانه بدلیل شیوع بیماری کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزاری مراسم تجلیل از معلمین شهرستان ری میسر نبود اما بایستی تمهیداتی در نظر گرفته شود تا پس از شکست بیماری کرونا از آموزگاران شهرستان به نحو شایسته ای تقدیر و تجلیل شود.

معاون استاندار تهران افزود: در حال حاضر با توجه به بیماری کرونا یکی از دغدغه های نظام آموزشی برگزاری امتحانات است و در صورت تصمیم گیری ستاد ملی پیشگیری و مقابله با کرونا مبنی بر برگزاری امتحانات دانش آموزان، بایستی در فضاهای برگزاری امتحانات در شهرستان ری تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت شود.

فرماندار ویژه شهرستان ری خاطر نشان کرد: گویا سهم نواحی ۱ و ۲ آموزش و پرورش شهرری از عوارض ساخت و ساز شهرداری منطقه ۲۰ به حساب آموزش و پرورش شهر تهران واریز میشود و بایستی ضمن بررسی، این اعتبارات به حساب این نواحی برگردد تا برای سیستم آموزشی مدارس شهرری هزینه شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *