×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

دستگیری زن سارق تاکسی های شهرری

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ سرهنگ میررضا بهرامی، رئیس کلانتری ۱۷۲ حضرت عبدالعظیم در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: چند مدتی بود که راننده تاکسی های خطی امین آباد، باقرشهر و حسن آباد گزارش هایی در زمینه سرقت به شیوه هواسپرانی به این کلانتری اعلام می کردند. در این سرقت ها خانم جوانی که با استفاده از کیف دوشی بزرگش موفق به سرقت های سریالی از راننده تاکسی ها می شد اقدام به دزدیدن گوشی و یا مبالغ نقد و مدارک موجود در خودروها می کرد
برای نمونه یکی از راننده تاکسی ها اعلام می کند: در خط امین آباد یک زن را سوار خودروی خود کرده بودم که هنگام بازگشت به مبدا، متوجه ربوده شدن گوشی خود توسط این خانم شدم و مطمئن هستم که او گوشی مرا سرقت کرده است.
این راننده در زمینه سرقت اینگونه توضیح می دهد: از مبدا سه نفر را سوار کرده بودم که خانمی با کیف برزگش نیز صندلی جلو نشسته بود و کیفش را نیز روی پاهایش گذاشته بود. در میانه راه که دو نفر پشت سر پیاده شده بودند این خانم سر صحبت را باز کرد و مرا سرگرم کرد تا اینکه بعد از پیاده شدنش متوجه شدم او چیزهایی را از داشبوردم برداشته است که در این میان گوشی همراهم را نیز سرقت کرده است و من از این فرد شکایت دارم و می توانم حتی چهره اش را نیز به خاطر دارم.
در ادامه ماموران پلیس اقدام به چهره نگاری از متهم کردند و با گشت زنی های خود بالاخره موفق شدند متهم اصلی را قبل از اقدام به سرقت و سوار شدن در تاکسی شناسایی کنند. این زن جوان در اعترافات خود مدعی شده است که اموال به دست آورده را به فردی مالخر می فروخته است و سناریوهای سرقتش را نیز بعد از آشنا شدن با این مالخر کلید زده است و براساس ادعای این زن، به پیشنهاد مالخرش سرقت ها را آغاز می کند.
در انتها رئیس کلانتری ۱۷۲ حضرت عبدالعظیم در گفت و گو با نیک رو، به راننده تاکسی ها هشدار داد: راننده تاکسی ها دقت داشته باشند که وسایل قیمتی و مدارک خود را در داشبورد قرار نداده و زمانیکه مسافری را در صندلی جلوی ماشین خود سوار می کنند دقت داشته باشند که هواس شان با شگردهای سارقان مسافرنما پرت نشود و مورد سرقت واقع نشوند.

برچسب ها : , , , ,

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.