دعوت فرمانده سپاه حضرت روح الله(ره) از مردم شهرستان ری برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس

مردم باقرشهر و کهریزک در عرصه‌های مختلف اسلامی و انقلابی همواره پشتیبان راه امام راحل و ولایت فقیه هستند و در این عرصه نامی ماندگار از خود به یادگار ثبت کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری باقرشهرنیوز ؛ اصغر آرزومندی ضمن دعوت از عموم مردم جهت حضور در راهپیمایی روز قدس اظهار داشت: تدابیر امنیتی کامل و هماهنگی میان تمامی نیروهای مسلح جهت برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس انجام شده و به مانند سال های گذشته و همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مراسم باشکوه راهپیمایی روز قدس در باقرشهر برگزار می شود.

فرمانده سپاه حضرت روح الله(ره)در گفتگو با خبرنگار باقرشهرنیوز گفت: مردم باقرشهر و کهریزک در عرصه‌های مختلف اسلامی و انقلابی همواره پشتیبان راه امام راحل و ولایت فقیه هستند و در این عرصه نامی ماندگار از خود به یادگار ثبت کرده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه امسال در راهپیمایی روز قدس مسلمانان جهان با وحدت و همدلی و حضوری پرشورتر از مردم مظلوم فلسطین حمایت خواهند کرد، اظهار داشت: حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس تجدید پیمان با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و پاسخ دندان‌شکنی به اقدامات اخیر تروریستی خواهد بود.

آرزومندی در پایان از همه اقشار جامعه (پیر و جوان، مرد و زن، دانش آموز و دانشجو، بسیجیان،طلاب و روحانیون ، ورزشکاران و ایثارگران و خانواده معظم شهداءباقرشهر و کهریزک و نواحی اطراف دعوت کرد که مانند سال های گذشته با حضور در راهپیمایی روز قدس ، جنایات رژیم سفاک صهیونیستی در فلسطین و حامیانش در منطقه یعنی حکومت های مرتجع ، دست نشانده و متجاوز آل سعود و آل خلیفه را محکوم کرده و با چنگ زدن به حبل الله این روز بزرگ را پاس بدارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *