دعوت فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) در پیامی از مردم شهرستان ری برای حضور گسترده و باشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله (ره) ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی را یاداور روزهای سرنوشت سازی دانست که هرگز از حافظه ملت ایران محو نخواهد شد و گفت: امسال در سالگرد بهار انقلاب را جشن می گیریم که بیگانگان به امید کردن ملت ایران چشم دوخته اند.

آرزومندی در ادامه افزود: لازم است همه ملت ایران از هر قشری با حضور پرشور خود حماسه سیاسی بزرگ دیگری خلق کرده و چشم دشمنان را کور کنند و با رهبر خود تجدید میثاق نمایند.به‍‎راستی که فجر، سوگند همیشه پایدارخداوند که نویدبخش پگاه روشن پیروزی است و در افق پیکار ومبارزه امت ما می درخشد و دهه فجر، میقات ده روزه یاران آفتاب است که پیش پای او ،فرشی از حضورگستردند و از مهر ورزی مهرآباد تا طراوت بهشت زهرا(س) را به استقبال او، پیوند زدند.

یوم الله ۲۲ بهمن سرآغاز انقلابی است که پیام توحید، آزادگی واستقلال رابرای همه ملت‌های مظلوم و ستمدیده به ارمغان آورد و دراین روز ملت ایران زیر پرچم وحدت واطاعت از ولی فقیه، زنجیره های اسارت طاغوت ۲۵۰۰ ساله را فرو ریخته وبیرق اسلام و قرآن را در سرزمین خویش به اهتزاز درآوردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *