دفاع مقدس نماد ایثار و فداکاری در ایران اسلامی است

فرماندار ری؛ در راستای تقویت روحیه کتابخوانی در جلسات آتی شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری ضمن رونمایی از یک کتاب، از نویسنده آن نیز تقدیر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان ری درمحل بخشداری کهریزک برگزاری شد.

دراین جلسه تاکید شد بر تقویت کتابخوانی و تقدیر از نویسندگان در جلسات شورای فرهنگی عمومی ،همچنین برگزاری مسابقات کتابخوانی درسطح شهرستان که منجر میشود به تشویق و ترویج فرهنگ کتابخوانی همچنین درراستای فرهنگ درست برگزاری هیئت های مذهبی محرم و ترویج صحیح عزاداری اباعبدالله و انتقال تاریخی عاشورا محوریت رابه روحانیت بایدسپرد چراکه این روحانیت هستند که به تاریخ درست اسلام آگاه هستند .

اسماعیلی راد فرماندار ری در جلسه شورای فرهنگی عمومی شهرستان که در سالن جلسات بخشداری کهریزک برگزار شد، گفت؛  در راستای تقویت روحیه کتابخوانی در جلسات آتی شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری ضمن رونمایی از یک کتاب، از نویسنده آن نیز تقدیر خواهد شد.

اسماعیلی راد با اشاره به نزدیکی هفته دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس نماد ایثار و فداکاری در ایران اسلامی است و زنده نگه داشتن ارزش های دفاع مقدس یک تکلیف است ارزشهایی همچون ایثار و از خودگذشتگی که ضرورت دارد نسل امروز بویژه جوانان را بیشتر با آن آشنا کرد و مسئولین شهرستان ری بایستی برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس و ارزش های آن برنامه ریزی جامع کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *