همزمان با ٩ارديبهشت ؛

دیدار بخشدار کهریزک با اعضا شورای اسلامی بخش کهریزک در ٩اردیبهشت

حسين توكلي كجاني :بی تردید شوراها بي واسطه ترين حلقه ارتباطي شهروندان، با حاكميت جامعه هستند .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز،حسین توکلی کجانی بخشدار کهریزک گفت : روز ملی شوراها نهم اردیبهشت روز تاسیس شوراهای اسلامی که زمینه ساز تاثیرگذار ی عینی مردم در تعیین سرنوشت جامعه گردید ،بیانگر تاثیر جدی تر مردم در اداره امور شهر و روستا است و کمترین نقش این روز ، عطف توجه جامعه به عملکرد نهادی می باشد که طی چند دوره فعالیت خود، جایگاه ویژه ای را در تحولات ساختاری هر شهر و روستا بدست آورده است .

وی در ادامه گفت :بی تردید شوراها بی واسطه ترین حلقه ارتباطی شهروندان، با حاکمیت جامعه هستند  . حفظ هویت و اصالت شهرها و روستاها ، ترویج فرهنگ نظم و قانون  و  گسترش نمادهای دین و اخلاق و اهتمام به سلامت محیط زیست جزء در سایه همت عالی جنابعالی و همکاران ارجمندتان میسر نخواهد بود .

وی افزود:این روز را به همه ی اعضای محترم شوراها که با وظیفه شناسی و توجه به اصل دانش محوری در حل مشکلات شهر و روستا تلاش می نمایند تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از خداوند سبحان توفیق خدمت رسانی وسیع، اهتمام به پیشرفت و توسعه عمرانی و فرهنگی شهرها و روستا های ایران عزیز را برای همه اعضای شوراهای اسلامی را در سالی که مزین به نام  اقتصاد مقاومتی تولید واشتغال شده است ، مسالت دارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *