بمناسبت هفته نیروی انتظامی؛

دیدار دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر با فرمانده کلانتری باقرشهر

دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر با فرمانده کلانتری باقرشهر دیدار و به پاس تلاش و تامین امنیت شبانه روزی تقدیر و قدردانی نمودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ بمناسبت هفته نیروی انتظامی، دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر به منظور تقدیر از زحمات و خدمات نیروی انتظامی باقرشهر به دیدار فرماندهی کلانتری باقرشهر رفتند.

در این دیدار اسماعیل آقاخانی دهیارقمصر با تبریک هفته نیروی انتظامی به قشر زحمت کش و پرتلاش کلانتری باقرشهر، گفت: این فرصت را مغتنم می شماریم و از شما عزیزان که همسو با سایر قوای نظامی برای حفظ امنیت و آرامش این مرز و بوم در تلاش هستید، تشکر و قدردانی می نماییم.

دهیار قمصر در ادامه افزود: دشمنان ایران تاکنون توطئه های بسیاری در جنگ سخت و نرم با ایران داشته اند اما با وجود نیروی انتظامی با ایمان و متعهد تمامی این توطئه ها نقش بر آب شده اند.

محمود مالمیر رئیس شورای اسلامی قمصر تعهد و ایمان نیروی انتظامی کشور را بزرگترین وجه تمایز با سایر کشورها دانست و تصریح کرد: نیروی انتظامی ما به پشتوانه ایمان دینی، تعهد و مسئولیت با رفتار خوب در مقابل مجرمان می ایستند و از خشونت دوری می ورزند این در حالی است که در بسیاری از کشورهای توسعه یافته ما شاهد خشونت شدید پلیس در برخورد با مجرمان هستیم.

وی ضمن تقدیر از خدمات خوب کلانتری باقرشهر خاطر نشان کرد: مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر با تمام توان خود همواره به حمایت از کلانتری باقرشهر قدم برداشته تا خدمت رسانی در سایه آرامش و امنیت را به اهالی خوب قمصر بتوانیم ارمغان دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *