دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی به همراه شهردار باقرشهر با خانواده شهید مولایی و شهید محمدی

دیدار با خانواده شهدا و دلجویی از ایشان در اولویت امور مدیریت شهری قرار دارد لذا در راستای تکریم این خانواده های بزرگوار رئیس و اعضای شورای اسلامی و شهردار باقرشهر با خانواده های دو شهید والامقام دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، رئیس و اعضای شورای اسلامی باقرشهر همراه با شهردار به دیدار خانواده های معظم شهید مولایی و شهید محمدی رفتند.
همواره دیدار با خانواده شهدا و دلجویی از ایشان در اولویت امور مدیریت شهری قرار دارد لذا در راستای تکریم این خانواده های بزرگوار رئیس و اعضای شورای اسلامی و شهردار باقرشهر با خانواده های دو شهید والامقام دیدار کردند.

حسین ابراهیمی، رئیس شورای اسلامی باقرشهر؛ در این دیدار با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند، گفت: امروزه اقتدار و صلابت حاکم در کشور مدیون حماسه آفرینی شهیدانی است که با اهدا خون خود در برابر دشمنان ایستادند و از جان خود گذشتند.

علیرضا ناصری پور، شهردار باقرشهر در ادامه این دیدار، عنوان کرد: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرز و بوم را نخواهد کرد و برماست تا همواره یاد و خاطره شهدای گرانقدر را زنده نگه داریم و از صبر و بردباری خانواده هایشان قدردانی نماییم.

گفتنی است؛ حسین ابراهیمی رئیس، ابراهیم قدرتی و مجتبی پرک عضو شورای اسلامی باقرشهر به همراه شهردار و مسئول امور ایثارگران شهرداری در دیدار با این دو خانواده شهید گرانقدر حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *