دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی باقرشهر با رئیس دادگستری کهریزک

به مناسبت هفته قوه قضاییه شهردار و اعضای شورای اسلامی باقرشهر با حجت الاسلام والمسلمین عباسی رئیس دادگستری بخش کهریزک و قضات این دادگستری دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ به مناسبت هفته قوه قضاییه شهردار و اعضای شورای اسلامی باقرشهر با حجت الاسلام والمسلمین عباسی رئیس دادگستری بخش کهریزک و قضات این دادگستری دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار علیرضا ناصری پور شهردار باقرشهر در دیدار از رئیس دادگستری کهریزک و قضات این دادگستری، قوه قضاییه را عامل تحقق عدالت اسلامی در جامعه دانست و گفت عدالت عمل و شیوه کار قوه قضاییه است نه شعار آنها. عوامل مدیریتی و تصمیم‌گیرنده در قوه قضائیه عوامل ابلاغ قانون بر جامعه و پیشگیری از جرم و تعیین‌کننده حد انضباطی تخطی کنندگان از این قانون هستند.

وی که در همراهی شورای اسلامی باقرشهر همزمان با هفته قوه قضاییه به دادگستری کهریزک رفته بود با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و یارانش گفت این شهدا یادگاران و عاملان سیره مولای متقیان حضرت امام علی علیه السلام هستند. امروز هر فردی که در قوه قضاییه مشغول به خدمت است می‌داند که سلامت امروز این قوه از اصول اسلام و ارزشهای انقلاب است و این امر سرمایه این کشور است.

شهردار باقرشهر در این مراسم با همراهی ریاست و اعضای شورای اسلامی به دیدار مسئولین شعب حل اختلاف باقرشهر نیز رفت و با اهدای لوح سپاس از زحمات ایشان نیز تقدیر کرد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *