گزارش تصویری/

دیدار مدیران شهری باقرشهر با خانواده شهید عباس مددی و جانباز آزاده یوسف فرزین نیا

شهردار و اعضای شورای اسلامی باقرشهر با خانواده شهید عباس مددی و جانباز آزاده یوسف فرزین‌نیا باقرشهری دیدار و از ایشان دلجویی کردند.

به نقل از پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز ؛ در راستای دیدارهای هفتگی با خانواده شهدا شهردار و اعضای شورای اسلامی باقرشهر با خانواده شهید والامقام عباس مددی و جانباز آزاده یوسف فرزین نیا دیدار نمودند.

در آستانه سالروز شهادت بی‌بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا(س) شهردار و اعضای شورای اسلامی باقرشهر از صبر و شکیبایی این خانواده‌ها تجلیل و قدردانی به عمل آوردند.

پدر شهید جاویدالاثر عباس مددی ضمن قدردانی از حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی باقرشهر از ایشان خواست که با کار و تلاش خادمین خوبی برای ملت ایران به ویژه شهروندان فهیم باقرشهر باشند.

در این دیدارها ناصری پور شهردار باقرشهر، ابراهیم قدرتی نائب رئیس، حسین ابراهیمی، عین ا… آقاپور، حسین گراوند و ابوطالب بقرایی از اعضای شورای اسلامی شهر حضور داشتند که با اهدای لوح سپاس، تندیس و هدایایی از ایشان تجلیل کردند.

گفتنی است؛ بسیجی شهید عباس مددی با ۱۷سال سن در عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر در سوم خرداد سال ۱۳۶۱ حضور داشت و به درجه رفیع شهادت نایل گردید اما پیکر مطهرش مانند حضرت زهرا(س) از دیده‌ها پنهان ماند و جاویدالاثر گردید.

جانباز و آزاده یوسف فرزین نیا نیز به مدت ۳ سال در اسارت دشمن بعثی بود و جانباز ۲۵ درصد هم می‌باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *