شهرداری تهران

رها سازی سگ‌های بی‌صاحب در کهریزک

روز گذشته سه خودروی شهرداری تهران ویژه حمل حیوانات قصد رهاسازی تعدادی سگ ولگرد و بی‌صاحب در محدوده کهریزک را داشتند که با هوشیاری نیروهای شهرداری کهریزک از این کار جلوگیری شده و خودروها ضبط شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، روز گذشته سه خودروی شهرداری تهران ویژه حمل حیوانات قصد رهاسازی تعدادی سگ ولگرد و بی‌صاحب در محدوده کهریزک را داشتند که با هوشیاری نیروهای شهرداری کهریزک از این کار جلوگیری شده و خودروها ضبط شدند.

در پی این اقدام شهرداری تهران طی چندین تماس تهدید آمیز خواستار رهاکردن این سه خودرو شده و با جواب قاطع فرماندار ری و همینطور بخشدار و شهردار کهریزک روبرو شدند که کمال تشکر و قدردانی را از مسئولین ذکر شده بابت این اقدام صریح داریم.

حال سوال اینجاست که واقعا سلامتی، امنیت و آرامش مردم جنوب تهران بالاخص شهروندان این منطقه برای مسئولین شهرداری تهران اهمیتی نداشته که اقدام به رهاسازی سگ‌های ولگرد و بیمار در این محدوده کرده اند؟

آیا ساکنین کهریزک از حقوق شهروندی کمتری نسبت به دیگران برخوردار هستند؟

در صورت حمله یا انتقال بیماری توسط این سگ‌ها چه کسی پاسخگو خواهد بود؟

آیا رواست به جای یاری مردم و مسئولین این منطقه، باری بر دوش ایشان گذاشته و با مشکلاتی از قبیل خطرات حضور این سگ‌ها، ازدیاد سگ‌های مذکور و هزینه‌های جمع آوری و نگه‌داری روبرو کنند؟

در پایان گفتنی است، مدت زمان زیادی است که مردم این منطقه با مشکلاتی مانند دفع زباله در منطقه آراد کوه و بوی نامطبوع آن دست و پنجه نرم می‌کنند و خواستار رسیدگی به آن هستند، نه تشدید و افزایش مشکلات.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *