×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

روایت یکی از مصدومان حادثه انفجار خیابان توریست باقرشهر، سه انفجار پیاپی ناگهانی رخ داد، وضعیت همکارم وخیم است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز،
بعد از گذشت بیش از پانزده ساعت از حادثه انفجار کارگاهی در خیابان خیابان توریست باقرشهر برای پیگیری وضعیت مصدومان حادثه به محل حادثه رفتیم و با مصدومی که توسط نیروهای آتشنشانی باقرشهر از زیر آوار خارج شده بود همکلام شدیم.

او درحالی که اصلا وضعیت روحی و جسمانی مناسبی نداشت در حالی که می‌لنگید، با کمک دوستان خود در حال جدا کردن ابزار کارگاه از میان آوار بودو به سمت خیابان اشاره کرد و گفت در حال خروج از کارگاه بودم ، که اولین انفجار رخ داد و درب به خیابان پرتاب شد، پس از آن دو انفجار پی در پی و شدید تر نیز رخ داد و ساختمان به طور کامل فرو ریخت.

وی پس از اشاره به کمد چوبی در کنار آوار گفت من در زیر این کمد گرفتار شدم و پس از دقایقی ماموران آتش نشانی باقرشهر مرا از زیز آوار و کمد بیرون کشیدند و همزمان با دوستانم به بیمارستان منتقل شدیم.

وقتی از دیگر مصدوم سوال کردم سرش را پایین انداخت و گفت، سوختگی فرهاد خیلی بالا بود که هم اکنون نیز در بیمارستان بستری است، هشتاد درصد سوختگی دارد، حال او بشدت وخیم است و احتمال بازگشت به زندگی او بسیار پایین است.

از او نظرش را در مورد علت انفجار پرسیدم و گفتم درسته که این انفجار بخاطر آبگرمکن بوده؟ که او با اشاره به آبگرمکن دیواری سالمی که در گوشه از اوار افتاده بود گفت اصلا ابگرمکن مشکلی نداشت و خودمان هم نفهمیدیم انفجار بخاطر چه مشکلی بود.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.