×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

روحانی مرد روزهای سخت نیست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز به نقل از آخرین خبر، عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی گفت:رئیس جمهور به خوبی می‌داند مرد روزهای سخت نیست و برای اینکه عملکرد مثبت و منفی ستاد مقابله با کرونا به‌نام او نوشته نشود، وزیر بهداشت را روانه میدان کرده است.
رضا روستاآزاد اظهار کرد: عملکرد دولت در امر مقابله با ویروس کرونا، خیلی مثبت و قابل دفاع نبوده است.

وی افزود: در جایی که باید خود رئیس جمهور به عنوان رئیس دستگاه اجرایی ورود جدی داشته باشد و ریاست ستاد مقابله با کرونا را در اختیار بگیرد، در کمال ناباوری اداره امور ستاد را به وزیر بهداشت سپرده است.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: چون وزیر بهداشت از بالاترین اختیارات در دولت برخوردار نیست، توان اداره ستاد مقابله با کرونا را به بهترین نحو ندارد، البته اقدامات و تلاش وزیر بهداشت در این مدت قابل ستایش است و همه ما می‌دانیم با وجود اینکه از بالاترین اختیارات دولتی برخوردار نیست، اما با تمام وجود هرچه توان دارد برای مقابله با این ویروس به کار گرفته است.

روستاآزاد ادامه داد: هرچقدر که وزیر بهداشت در این روزها به خاطر تلاش‌های شبانه‌روزی خسته شده است، در مقابل رئیس جمهور و معاون اول شاد و پرنشاط هستند! این مسئله مایه تأسف برای همه ما ایرانی‌هاست.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا روحانی از قبول مسئولیت فرماندهی مستقیم ستاد مقابله با کرونا شانه خالی می‌کند، یادآور شد: رئیس جمهور به خوبی می‌داند مرد روزهای سخت نیست و برای اینکه عملکرد مثبت و منفی ستاد مقابله با کرونا به‌نام او نوشته نشود، وزیر بهداشت را روانه میدان کرده است.

فعال سیاسی اصولگرا خاطرنشان کرد: اینکه رئیس جمهور اعلام می‌کند، هفته‌ای یک بار در جلسات ستاد مقابله با کرونا شرکت دارد و اگر خودش هم شرکت نکند، معاون اولش حضور خواهد یافت، کاملاً موضع غیرمنطقی و غیرقابل قبول است.

روستاآزاد گفت: در اغلب کشورهایی که در مقابله با کرونا موفق ظاهر شدند، رئیس دولت یا بالاترین مقام اجرایی آن کشور کنترل و اداره مستقیم اوضاع را در اختیار داشتند؛ لذا رئیس جمهور باید مستقیماً فرماندهی ستاد را برعهده داشته باشد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.