رونمایی از بسته غنی سازی اوقات فراغت در تابستان داغ فرهنگسراهای كهریزك

با فرا رسیدن فصل تابستان ویژه برنامه های آموزشی، فرهنگی و هنری جدید با رویکرد غنی سازی اوقات فراغت در مراکز فرهنگی شهرداری کهریزک درحال برگزاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ به نقل از روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ با فرا رسیدن فصل تابستان ویژه برنامه های آموزشی، فرهنگی و هنری جدید با رویکرد غنی سازی اوقات فراغت در مراکز فرهنگی شهرداری کهریزک درحال برگزاری است.

مجری برنامه های فرهنگی با اعلام این خبر گفت : بنا به تاکید شهردار کهریزک مبنی بر غنی سازی اوقات فراغت اهالی شهر به خصوص جوانان و نوجوانان برنامه های متعددی در قالب بسته پیشنهادی تابستان در فرهنگسراها پیش بینی و با حضور چشمگیر اهالی درحال اجراست .

وی افزود: برگزاری کارگاه آموزشی خوشنویسی، هنرهای تجسمی، موسیقی، رایانه، زبان انگلیسی و… با رویکرد جدید ویژه فصل تابستان در فهرست برنامه های غنی سازی اوقات فراغت فرهنگسراهای شهر کهریزک پیش بینی شده است که روزانه تعداد قابل توجهی از اهالی برای شرکت در این دوره های آموزشی مهمان فرهنگسراها می شوند.

وی خاطر نشان کرد: باتوجه به ضرورت و اهمیت یادگیری مفاهیم قرآن در بین کودکان و نوجوانان، دوره های آموزشی قران کریم با هدف آموزش روخوانی، حفظ و فراگیری مفاهیم درس هایی از قرآن  در بین برنامه های آموزشی فرهنگسراها جانمایی شده است که خوشبختانه محافل انس با قران با استقبال بسیار خوبی از سوی کودکان و نوجوانان و والدین مواجه شده است.

وی در ادامه افزود: به منظور ایجاد خلاقیت و نوآوری در بین هنرورزان، کارگاه های رباتیک نیز در طول فصل تابستان در فرهنگسراهای شهر کهریزک دایر است که علاقه مندان به این رشته با حضور در کارگاه های آموزشی به طور علمی و عملی، ساخت ربات را تجربه می کنند.

وی در ادامه از برگزاری کلاس های آموزش خیاطی برای بانوان شهر خبر داد و گفت: به منظور آموزش مهارت و ایجاد اشتغالزایی دربین بانوان، کارگاه های خیاطی در این فرهنگسراها دایر شده است که فضای مناسبی را برای یادگیری مهارت خیاطی بانوان ایجاد کرده است .

مجری برنامه های فرهنگی فرهنگسراهای شهر کهریزک در پایان خاطرنشان کرد: تمامی دوره های آموزشی مراکز فرهنگی شهر بنا به مطالبه مخاطبان و در راستای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان پیش بینی و به اجرا درآمده است.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *