ستاد استقبال از بهار شهرداری کهریزک به استقبال بهار رفت

اولین جلسه ستاد استقبال از بهار ۹۸با حضور شهردار، معاونان و مدیران شهرداری کهریزک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ به نقل از روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ مهندس نعمت زاده با اعلام این خبر گفت: در پایان هرسال، مدیریت شهری  برنامه عملیاتی منسجمی را در قالب طرح استقبال از بهار برای ساماندهی اوضاع شهر در دستور کار خود قرار می دهد به همین منظور امسال نیز باهدف ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان و تقسیم امور کارها در بین مسئولان هریک از حوزه های شهر اولین جلسه ستاد استقبال از بهار تشکیل شد.

وی تقسیم وظایف، اولویت بندی برنامه ها و ارائه برنامه های پیشنهادی برای ارتقای عملکرد مدیریت شهرداری به شهروندان را مهمترین موضوعات مطرح شده در این جلسه عنوان کرد.

شهردار کهریزک خاطرنشان کرد: برنامه های اعضای ستاد استقبال از بهار در دو بخش تعریف شده است که بخش اول شامل تکمیل پروژه های در دست اجرا، نظافت و رنگ آمیزی و شستشو و ساماندهی المان ها و معابر و… است و بخش دوم شامل پیش بینی تمهیدات لازم برای ارائه خدمات رفاهی، ترافیکی و… به مسافران نوروزی است.

مهندس نعمت زاده در پایان خاطرنشان کرد: اعضای ستاد استقبال از بهار علاوه بر اجرای برنامه های تعریف شده در حوزه اختیاراتشان ملزم به خدمت رسانی به مطالبات شهروندان در حوزه نظافت و شستشوی معابر و رنگ آمیزی مبلمان شهری و… هستند تا در پایان سال بتوانیم خدمات مطلوبی را به شهر و شهروندان ارائه دهیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *