ستاد دولت ،در باقرشهر فعال شد

شهردار باقرشهر از راه اندازی سامانه تدارکات الکترونیک دولت به نام اختصاری ستاد، در باقرشهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ شهردار باقرشهر از راه اندازی سامانه تدارکات الکترونیک دولت به نام اختصاری ستاد، در باقرشهر خبر داد. به گفته علیرضا ناصری پور در راستای افزایش کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و رعایت قوانین و دستورات، ابلاغیه ها و تصویب نامه های هیئت وزیران و معاون اول ریاست جمهور کلیه دستگاه ها لازم الاجراست موضوع برگزاری الکترونیکی مناقصات مصوب ۸۳/۱۱/۳ را انجام و نسبت به راه اندازی سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اقدام کنند.

طبق این ابلاغیه کلیه دستگاه‌های اجرایی و موسسات دولتی و نیمه دولتی و عمومی و غیر عمومی بایستی در این سامانه ثبت نام نمایند و با امضاء الکترونیک نسبت به انجام مراحل معاملات متوسط و عالی اقدام کنند.

وی در ادامه با تقدیر از معاونت اداری مالی و حوزه مالی شهرداری باقرشهر  افزود: با عنایت به اولویت شهرداری و شوراهای اسلامی  اجرای قوانین و دستورات  و شفافیت و عدالت اصل و پایه ایجاد این سیستم متمرکز مالی در کل کشور بوده است.

حوزه معاونت اداری مالی و امور مالی از ابتدای سال ۹۸ با اخذ نظر و تایید شورای اسلامی باقرشهر  نسبت به برگزاری مرحله اول مناقصات شهرداری در هشت پروژه اقدام نمود که در موعد و زمان مقرر به حضور نماینده و سامانه ستاد در حضور همه اعضا و کمیسیون عالی معاملات و ناظرین جلسه نسبت به بازگشایی الکترونیکی اقدام گردد.

وی ابراز امیدواری کرد در سایه اجرای کامل این قانون شاهد شفافیت هرچه بیشتر فعالیت‌های حوزه مالی باشین و این اطمینان به شهروندان عزیز داده می‌شود که خدمتگزاران این شهرداری بیشتر از گذشته و خالصانه و بدون ذره ای تضییع از حقوق و سرمایه ایشان در بستری شفاف و تحت نظارت آنلاین ارگان های نظارت صیانت انجام وظیفه کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *