سرانه و فضای آموزشی روستای قمصر ارتقاع یافت

با ساخت دومین مدرسه در سال 97 سرانه و فضای آموزشی روستای قمصر ارتقاع یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ اسماعیل آقاخانی دهیار و محمود مالمیر رئیس شورای اسلامی به منظور پیگیری روند پیشرفت عملیات ساختمان دومین مدرسه در روستا، از پروژه مذکور بازدید کردند.

دهیار قمصر در این بازدید با اشاره به بالا بردن سطح فضای آموزش در روستای قمصر با ساخت این مدارس افزود: مدرسه هشت کلاسه پس از پیگیری های مکرر مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر در کنار مدرسه 16 کلاس خیرساز دکتر رزاقی در خیابان ولیعصر(عج) در فضایی به مساحت حدود دو هزار متر مربع در حال احداث می باشد که انشاالله در سال تحصیلی جدید به بهربرداری خواهد رسید.

محمود مالمیر رئیس شورای اسلامی قمصر یکی از مهم ترین نیازهای پیشرفت و توسعه در هر جامعه را توجه به مباحث علمی و آموزشی و تقویت آموزش و پرورش دانست و افزود: لازمه تحقق این موضوع داشتن برنامه ریزی و تبیین چشم انداز در انجام فعالیت ها است .

مالمیر استاندارد سازی مدارس و پیگیری مسائل مربوط به تجهیز فضاهای آموزشی را از جمله اولویت های مهم دانست و گفت: خیرین بدون هیچ چشم داشتی و تنها برای رضایت خداوند متعال و اعتلای ایران اسلامی در حوزه‌های مختلف وارد عرصه فعالیت می شوند و نقش آنان بر هیچ کس پوشیده نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *