×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

سرپرست جدید کمیته امداد کهریزک و پیشوا منصوب شدند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ کریم محمودی، قائم مقام شهرستان های کمیته امداد استان تهران تغییر مدیریت در کمیته امداد را امری طبیعی عنوان کرد و گفت: انجام وظیفه متعهدانه مهم ترین تکلیف امدادگران است و تغییر مسئولان خللی در این روند نباید ایجاد کند.

وی با بیان اینکه برای پویاماندن هرسازمان نیاز است تغییراتی در سطوح مختلف مدیریتی آن ایجاد شود، افزود: تغییرات در سطوح مختلف موجب می شود اندیشه های جدیدی در حوزه کارکردی هر سازمان جاری شود.

محمودی با اشاره به اساسنامه ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری به کمیته امداد، عنوان کرد: در بند سوم ماده ششم این اساسنامه بر فراهم آوردن امکانات لازم به منظور توانمندسازی،خوداتکایی،استقلال اقتصادی افراد و خانوارهای نیازمند از طریق استعداد سنجی، مهارت آموزی، ایجاد اشتغال، آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و اعطای وام در حد توان تأکید شده است.

قائم مقام شهرستان های کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه در تحول ساختار سازمانی کمیته امداد استان تهران ادارات زیرمجموعه مدیریت های شهرستان با رویکرد ارائه خدمت سریع، مطلوب و اثربخش ایجاد شده است، بیان کرد: با آسیب شناسی های انجام شده، مقررشد با تأیید هیأت امنای کمیته امداد ادارات تابعه از مدیریت شهرستان های استان تفکیک و به صورت مستقل و زیرنظر اداره کل کمیته امداد استان تهران فعالیت کنند.

وی با اشاره به حفظ کرامت انسانی محرومان و نیازمندان ، یادآور شد: تقویت عزت نفس و رعایت کرامت انسانی مددجویان یکی از وظایف و رسالت های کمیته امداد است و تحقق این امر به نحوه رفتار ارزشی امدادگران بستگی دارد.

محمودی در آیین معارفه سرپرست کمیته امداد شهرستان پیشوا نیز با اشاره به اینکه نظارت و کنترل یکی از اجزای اصلی مدیریت محسوب می شود، بیان کرد، در حقیقت زمانی که یک برنامه تهیه شد و برای اجرای آن سازماندهی بعمل آمد و رهبری و هدایت آن مشخص شد ، انتظار این است که هدفهای برنامه تحقق پیدا کند و در اجرای برنامه ، اطمینان وجود داشته باشد که روند حرکت دقیقاً بسوی اهداف تعیین شده است.

قائم مقام شهرستان های کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه یکی از حیاتی‌ترین ارکان یک مدیریت سالم و کارآمد وجود نظارت آگاهانه است،مطرح کرد: حفظ سلامت و رشد توسعه هر مجموعه موجب پیشرفت و تعالی کارکنان آن است‌ و کلیه فعالیتها، اقدامات و برنامه‌های این نهاد در بخشهای مختلف به طور مداوم باید تحت نظر مدیران آن مجموعه باشد.

وی تأکید کرد: این اقدام موجب شناخت نقاط قوت و ضعف کارکنان می شود و آنان را برای بازنگری در عملکردشان در خدمت رسانی درست به جامعه هدف ترغیب می کند.

محمودی با اشاره به نظارت بر عملکرد هر مجموعه،گفت: اگر مشکلی در سازمانی به وجود آید، ناشی از ضعف و نبود نظارت بر امور آن است و توجه بیش از پیش به این امر، موجب ترویج فرهنگ درست سازمانی بویژه نزد مدیران می شود.

شایسته ذکر است؛ محسن ولیئی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران در احکامی جداگانه علی دهقان را که پیش از این حدود شش سال سابقه مدیریت کمیته امداد منطقه ۱۷ تهران را در کارنامه خود دارد به عنوان سرپرست کمیته امداد شهر کهریزک و سیدجلال محمدی که حدود سه سال مدیریت کمیته امداد شهر کهریزک را بر عهده داشت به سرپرست کمیته امداد شهرستان پیشوا منصوب کرد

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.