×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

سلیمانی: تلاش کارگران موجب تحقق بیش از ۲ برابری EPSتاصیکو شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، همایش جهش تولید با اهداف معرفی راهکار های تحقق جهش تولید در سال۱۳۹۹، تعیین دستاوردها و برنامه های آتی و تجلیل از مدیران و کارگران نمونه با حضور مدیرعامل و مدیر روابط عمومی تاصیکو، مدیرعامل، معاونین، مدیران، کارکنان و کارگران زحمتکش کارخانه کاشی و سرامیک سعدی در محل کارخانه کاشی سعدی برگزار شد.
غلام رضا سلیمانی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین با اشاره به وجود ویروس کرونا که تاثیرات گسترده جهانی داشته است خطاب به مجموعه کاشی سعدی گفت: تدابیر اتخاذ شده توسط مدیران کاشی سعدی و کلیه شرکت های تابعه و وابسته صدر تامین قابل قبول بوده است و باید این مجموعه اقدامات تا پایان نابودی ویروس کرونا در کشور ادامه داشته باشد.
سلیمانی تاکید کرد: تامین آرامش کارگر، اطلاع و مدیریت دغدعه های آنان اولویت شرکت سرمایه گذاری صدر تامین است و مدیران عامل توجه داشته بانشد که این مهم در ادامه می‌تواند ارزش محصولات را افزایش دهد.


بنا به گفته مدیرعامل تاصیکو، مجموعه سیاست های دولت، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل شستا در راستای رفاه کلیه پرسنل بخصوص کارگران کشورمان است و باید مدیران عامل و سایر مدیران شرکت ها بدانند که این مهم از اولویت های ما محسوب می شود.
وی تصریح کرد: نفت به عنوان یک کالای استراتژیک ارزش خود را در بازار جهانی از دست داده و باید با یک پارادایم و تغییر خوب به سمت رویکرد جایگزین برویم که این رویکرد تولید بخصوص در مجموعه صدر تامین است. تا به امروز اقدامات قابل قبولی در راستای تولید در دستور کار قرار گرفته و این مهم موجب حضور گسترده در بازار داخل و خارج شده است. براساس گزار های دریافتی از معاونت های هلدینگ رقابت بسیار خوبی در بازار وجود داشته و ما با بالا بردن کیفیت، طراحی مناسب و رضایت مشتری می‌توانیم این بازار را بدست گیریم.
سلیمانی خاطر نشان کرد: کاشی سعدی در آستانه‌ی ۶۰ سالگی بوده و امیدواریم به یک برند بین المللی تبدیل شود که با ارتباط مناسب با مشتری نهایی بهره‌برداری موردنظر صورت گیرد. مجموعه مدیریتی در تاصیکو، شرکت های تابعه و وابسته به خوبی می دانند که باتوجه به تغییر شیوه زندگی مردم، استفاده از فضای مجازی و سرویس‌های جدید می‌تواند به افزایش فروش کمک کرده و سود آوری را تضمین کند.


وی در پایان ضمن اشاره به نامگذاری هوشمندانه سال ۱۳۹۹ از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان سال جهت تولید، گفت: سهامداران تاصیکو بدانند که در سال ۱۳۹۹ تمامی مدیران این مجموعه در اقدامات ارزشمندی را به ثبت خواهند رساند و امروز باید بگویم که سود هر سهم بیش از ۲ برابر محقق شده است.
در ادامه این مراسم مالکی، مدیرعامل شرکت کاشی و سرامیک سعدی ضمن ارائه داده و چشم اندازهای پیش بینی شده در سال جدید این شرکت، گفت: باهدف در دست گرفتن بازار داخلی و خارج این شرکت سیاست های اجرایی قابل توجه ای را در دستور کار قرار داده است و اقدام به ثبت برند هایی با نام پایخت و رومی کرده ایم.
وی تصریح کرد: کاشی رومی برای بازار بین‌المللی(باتوجه به شهرت و آوازه‌ی مولانا، شاعر بلند آوازه‌ی ایرانی) و کاشی تهران و کاشی پایتخت به سبب موقعیت کاشی سعدی تحت عنوان قدیمی‌ترین کاشی ایران و تنها کارخانه کاشی پایتخت، که در این دو برند اندازه‌های جدید کاشی تولید شده و کیفیت های دیگر ارائه خواهد شد.
در ادامه این مراسم کارکنان و کارگران کارخانه کاشی سعدی به بیان دغدغه ها و مشکلات خود با مدیران مجموعه پرداخته و از چند تن از کارگران و مدیران نمونه تقدیر به عمل آمد. همچنین بازدید از کارخانه سعدی نیز از دیگر برنامه های مدیرعامل تاصیکو در مجموعه سعدی بود.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.