سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره):

سنگر خدمت سپاه و شهرداری یکی است

سنگر خدمت سپاه و شهرداری یکی است و هر دو سرباز خادم و ولایت مدار این مرز و بوم هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ همزمان با هفته دفاع مقدس شهردار و شورای اسلامی باقرشهر با حضور در مقر فرماندهی سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) با تبریک هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی، از زحمات فرمانده و نیروهای تحت امر این فرماندهی تقدیر و تشکر کردند.

در این دیدار فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) با تقدیر از حضور شهردار و شورای اسلامی در این فرماندهی، حضور ایشان را در کنار مجموعه سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) مرهون تقدیر و تشکر دانست و گفت: در تمام مناسبت ها و برنامه ها، شهرداری و شورای اسلامی همواره در کنارما بوده اند و از هیچ مساعدتی دریغ نکرده اند. در واقع سنگر خدمت ما هم از هم جدا نیست و هر دو سرباز خادم و ولایت مدار این مرز و بوم هستیم.

آرزومندی در ادامه با تبریک دفاع مقدس این هفته را بهانه ای مناسب برای پاسداشت مقام شامخ ایثارگران دانست و گفت: نباید از یادمان برود که امروز این مرز و بوم را مدیون بزرگ مردان و زنانی در تاریخ دیروز بوده ایم که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و برای حفظ ارزش ها و آرمان های ایران اسلامی و انقلابی جان خود را فدا کردند.

در این مراسم که رئیس و اعضای شورای اسلامی نیز حضور داشتند با اهدای تابلویی از آیات قران کریم از زحمات سرهنگ آرزومندی تقدیر شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *