شورای اسلامی باقرشهر

سهم خواهی در استیضاح شهردار یا حسن نیت برای جایگزینی با استعفا

یش از این در #باقرشهرنیوز حقایقی از جلسه غیرعلنی اعضای شورای اسلامی با شهردار پیشین باقرشهر و درخواست علیرضا ناصری پور برای مهلت ۳۰روزه درکنار ارائه استعفا گفته بودیم که با مخالفت اعضا شورا روبرو شده و به درخواست استعفا منتهی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، پیش از این در #باقرشهرنیوز حقایقی از جلسه غیرعلنی اعضای شورای اسلامی با شهردار پیشین باقرشهر و درخواست علیرضا ناصری پور برای مهلت ۳۰روزه درکنار ارائه استعفا گفته بودیم که با مخالفت اعضا شورا روبرو شده و به درخواست استعفا منتهی شد.

مجتبی پرک عضو شورای اسلامی باقرشهر در مصاحبه با باقرشهرنیوز دلیل درخواست این مهلت را ادامه روند تاخیر در پاسخگویی و لابی های پشت پرده‌ای دانست که پیش از این هم صورت گرفته و شهردار سعی در جلوگیری از استیضاح داشت و با گذشت یکروز از وقت قانونی نامه ای برای جلوگیری از استیضاح ارائه می‌دهد.

وی افزود: ما طبق ماده ۸۳ قانون شوراها از حق قانونی خود استفاده کرده و هیچ‌گونه سهم‌خواهی در کار نبود چرا که دربرابر خدا نسبت به رضای مردم و اعتماد آن‌ها مسئولیم. چه بسا اگر حسن نیت و رعایت اخلاق نبود استیضاح جای خود را به استعفا نمی‌داد.

در نهایت با رایزنی‌های شهردار پیشین درخواست استعفای ایشان با رای موافق آقایان پرک، آقاپور، پناهنده، گراوند و بقرایی پذیرفته شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *