امام جمعه باقرشهر:

سیاست مقام معظم رهبری نسبت به دولت ها حمایت از دولت ها است

سیاست مقام معظم رهبری نسبت به دولت ها، حمایت از دولت ها است و همه ی دستگاه ها و نهادهای مربوط به رهبری باید پیرو سیاست های مقام معظم رهبری باشند و صدایی غیراز صدای سیاست مقام معظم رهبری نباید بلند شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین موسوی، امام جمعه باقرشهر در خطبه های نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته ضمن دعوت به تقوای الهی گفت: باتقوا باشید و از معصیت پروردگار بپرهیزید؛ واجبات الهی را انجام دهید، از محرمات الهی دوری کنید، حلال خدا را حلال و حرام خدا را حرام بدانید.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی در خطبه های نمازجمعه عبادی سیاسی این هفته، به شرح دعای امام زمان(عج)پرداخت و گفت: خدایا چشم های مارا از فجور و خیانت بازدار.
وی در ادامه به بیان احادیثی که گناهان چشمی را بیان می کنند پرداخت و گفت: نگاه حرام به آنچه خداوند متعال حرام اعلام داشته است، بذر هوا و هوس را در قلب انسان می کارد و موجب رویش غفلت و در نهایت، فساد می شود.
موسوی ادامه داد: زمانی که چشم انسان شهوت را به قلب انسان نشان می دهد، قلب انسان که مرکز درک و شعور است کور می شود، به گناه دست درازی می کند و بذر هوا و هوس را در خود می پروراند.
امام جمعه باقرشهر ضمن تبریک به مناسبت ولادت امام علی النقی(ع) به بیان حدیثی از ایشان پرداخت و گفت: کسی که از پروردگار متعال اطاعت کند، از خشم دشمنان خدا نمی ترسد و مردم از او اطاعت خواهند کرد؛ اما اگر کسی خدا را به خشم آورد، گرفتار خشم انسان ها خواهد شد.
هم چنین از مساجد و حسینه ها درخواست کرد که ولادت این امام بزرگوار را جشن بگیرند و به بیان کرامات ایشان بپردازند.
موسوی در ادامه با اشاره به روز بزرگداشت ابوعلی سینا و تبریک روز پزشک گفت: پیش از انقلاب اکثریت پزشک ها از کشورهای شرقی مانند هند و بنگلادش بوده اند اما در حال حاضر پزشکان ایرانی، از جمله بهترین پزشکان دنیا به شمار می آیند و یکی از پیشرفت های خوب کشور ما در مباحث پزشکی است.
امام جمعه باقرشهر در خطبه های دوم نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته به تفسیر مسائل سیاسی پرداخت و افزود: سیاست مقام معظم رهبری نسبت به دولت ها، حمایت از دولت ها است و همه ی دستگاه ها و نهادهای مربوط به رهبری باید پیرو سیاست های مقام معظم رهبری باشند و صدایی غیراز صدای سیاست مقام معظم رهبری نباید بلند شود.
وی ادامه داد: دولت باید نظارت کامل داشته باشد و با مفسدین برخورد قاطع نماید.
سپس به بیان بخشی از سخنرانی های مقام معظم رهبری پرداخت و به نقل از ایشان گفت: بعضی ها جوری ادعا و صحبت می کنند که در نقشه دشمن کار می کنند. این هایی که می گویند دولت برکنار شود در نقشه دشمن عمل می کنند.
وی افزود: رئیس جمهور و مجلس منتخب ملت هستند و باید کرامتشان حفظ شود.
در ادامه نیز ضمن اشاره به روز گرامیداشت کارمند، ضمن دعوت کارمندان ادارات دولتی به تقوا، تکریم ارباب رجوع و خیرخواهی را برآنان واجب خواند.

نماز جمعه عبادی سیاسی این هفته، با حضور پرشور مسئولان و مردم باقرشهر، برگزار شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *