شهرداری کهریزک به کمپین محله دسترس پذیر پیوست

در راستای برگزاری سومین جلسه مناسب سازی اماکن عمومی شهرستان ری، ایمن سازی و مناسب سازی معابر پرتردد و فضاهای عمومی شهر در دستور کار واحد عمران شهرداری کهریزک قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ ناصر مصیبی با اعلام این خبر گفت: باتوجه به تاکید شهردار کهریزک جهت مناسب سازی معابر و اماکن عمومی شهر و پیرو جلسات برگزار شده در شهرستان ری پیرامون اهمیت و ضرورت این موضوع، مناسب سازی اماکن عمومی در اولویت برنامه های واحد فنی و عمران شهرداری کهریزک قرار گرفت.

وی در تکمیل این خبر افزود:در این جلسات ، ضرورت مناسب سازی اماکن عمومی از جمله ایستگاه های اتوبوس، بوستان های شهر، پارکینگ ها، توقفگاه ها ، ساختمان های فرهنگی و آموزشی و… مورد تاکید کارشناسان مدیریت بحران فرمانداری شهرستان ری قرار گرفت که پیرو این جلسات، تشکیل کمپین محله دسترس پذیر و اجرای طرح مناسب سازی اماکن عمومی شهر برای دسترسی مناسب معلولان و افراد سالمند و کم توان آغاز شد.

مسئول واحد فنی و عمران شهرداری کهریزک افزود: تمامی پروژه های شهرداری در دوره مدیریت دوره پنجم تاکنون بر اساس رعایت اصول ایمنی و دسترسی مناسب افراد کم توان طراحی و احداث شده است که بوستان مشاهیر، مادر، کاملیا و بلوار شهید بهشتی نمونه بارز این طرح محسوب می شوند.

مصیبی خاطر نشان کرد: به منظور فرهنگسازی برای شهروندان و اطلاع رسانی عمومی در سطح شهر جهت معرفی و ضرورت اجرای طرح مناسب سازی اماکن عمومی شهر، تمامی اقدامات شهرداری کهریزک  در قالب ساخت کلیپ و اطلاع رسانی عمومی در شبکه های اجتماعی انجام می شود .

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون تمامی تدابیر  و تمهیدات لازم جهت مناسب سازی ساختمان های اداری شهرداری، اماکن ورزشی ، بوستانی تازه تاسیس و… در فهرست اولویت های شهرداری کهریزک قرار گرفته است و این نهاد با پیوستن به کمپین محله دسترس پذیر در اجرای این طرح پیشگام خواهد بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *