شهروندان باقرشهر اخلاق‌مدارهستند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ در پی تجمع برخی از مالکین مجتمع صنعتی فرخی در خیابان آیت الله کاشانی ورودی درب ساختمان شورای اسلامی شهر، عین الله آقاپور رئیس شورای اسلامی باقرشهر گفت: متاسفانه این تجمع در اثر تحرک برخی عوامل سودجو صورت گرفته است و روال کار این شهروندان به صورت قانونی حل […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ در پی تجمع برخی از مالکین مجتمع صنعتی فرخی در خیابان آیت الله کاشانی ورودی درب ساختمان شورای اسلامی شهر، عین الله آقاپور رئیس شورای اسلامی باقرشهر گفت: متاسفانه این تجمع در اثر تحرک برخی عوامل سودجو صورت گرفته است و روال کار این شهروندان به صورت قانونی حل شده است و مشکلی وجود ندارد. در خصوص صدور پروانه های فاز سوم این مجتمع هیچ مشکلی که مربوط به شورای اسلامی شهر باشد وجود ندارد.

وی که در زمان این تجمع در جلسه ای خارج از محل شورای اسلامی بود در ادامه گفت: در هفته گذشته با توجه به مراجعه حضوری بنده در همراهی مالکین این مجتمع به دفتر شهردار با توجه به پرداخت قانونی عوارض از سوی مالکین منع قانونی در خصوص امورات ایشان وجود ندارد و دلیل این تحرک امروز برای بنده و دیگر اعضای شورای اسلامی شهر و شهروندان حاضر در هاله ای از ابهام قرار دارد و موارد از سوی مراجع مربوطه در حال پیگیری است. خود مالکین در جریان این امور بودند و جای تعجب است که با پلاکارد و بنر روبروی شورای اسلامی تجمع کرده اند.

وی در ادامه افزود: شهروندان باقرشهر، شهروندانی اخلاق‌مدار و قانون گرا هستند و به خوبی می‌دانند که همه امور در مجرای قانونی و نظارت قانون در حال انجام است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *