شهروندان باقرشهر حماسه ای دیگر در چهلمین فجر انقلاب آفریدند

همزمان با چهلمین فجر پیروزی انقلاب شهروندان باقرشهر نیز در جشن پیروزی انقلاب و آغاز دهه پنجم اقتدار و امنیت ایران اسلامی در سایه انقلاب،در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی حضور پیدا کردند و حماسه ای نو در تجدید بیعت با آرمان های امام راحل (ره)و مقام معظم رهبری خلق کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ همزمان با چهلمین فجر پیروزی انقلاب شهروندان باقرشهر نیز در جشن پیروزی انقلاب و آغاز دهه پنجم اقتدار و امنیت ایران اسلامی در سایه انقلاب،در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی حضور پیدا کردند و حماسه ای نو در تجدید بیعت با آرمان های امام راحل (ره)و مقام معظم رهبری خلق کردند.

در این مراسم سردار داود عامری طی سخنانی با تبریک ورود ایران به جشن دهه پنجم انقلاب ،یکی از دستاوردهای این انقلاب را در چهل سال قبل همین اتحاد مردم دانست و گفت مردم ایران با شعور بالای سیاسی و با هوشیاری حافظ دستاوردهایی انقلاب هستند و نمی گذارند گزندی به این درخت تنومند برسد.

در این مراسم که با حضور گسترده مردم همراه بود شرکت کنندگان در مراسم با صدور بیانیه ای با شکرگزاری از اقتدار و امنیت ایران درسایه انقلاب یاد امام راحل (ره )را گرامی داشتند و با آرمانهایی انقلاب تجدید میثاق کردند و گفتند هیچ چیزی نمیتواند به درخت تنومند انقلاب آسیب برساند.

در این مراسم امام جمعه باقرشهر، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، بسیج و همه ادارات و ارگان ها در کنار خانواده معزز شهدا و شهروندان حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *