×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

شوراها با بسیج‌مردمی و امکانات موجبات‌پیشرفت اجتماعی‌را‌فراهم‌سازند

شوراها با بسیج‌مردمی و امکانات موجبات‌پیشرفت اجتماعی‌را‌فراهم‌سازند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، مقیمی قائم‌مقام‌وزیر کشور در آئین افتتاحیه پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان ری ضمن تبریک به اعضای شوراهای جدید و هفته دولت اظهار داشت : یاد شهدای گرانقدر‌انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم بلاخص شهیدان رجایی و باهنر را‌گرامی میداریم یاد کنیم‌از‌کسانی‌که به مایاد دادن چگونه خدمت‌کنیم ،چگونه مسوولیتی که قبول گردیم به نحو شایسته انجام دهیم و این دو شهید بزرگوار‌گردن همه ی ما حق دارند

وی با اشاره به انتخابات با شکوه گذشته گفت : همه اقشار‌جامعه با شور و نشاط اجتماعی و سیاسی در‌کل‌کشور موجب شد تا انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراها با شکوه فراوانی‌برگزار‌شود .

مقیمی‌گفت امروز آغاز به‌کار‌شوراهای اسلامی است و فعالیتشان را آغاز می‌کنند و در واقع وارد‌فریضه‌خدمت رسانی‌می‌شوند تا‌مطالبات‌مردم‌را طبق وعده هایشان عملیاتی‌کند و به نتیجه‌برساند ه برای آنکه به آنها رای داده اند چه سایر افراد چون‌این‌شورا شورای همه ی اقشار‌جامعه است .

وی با اشاره به اصل ۱۰۱قانون اساسی و اهمیت شوراها اظهار داشت فقط یکی از وظایف‌شوراها انتخاب شهردار‌است و ده ها وظیفه اصلی دیگر دارند که به آن‌به جدیت بپردازند و با بسیج مردمی و امکانات کشور‌ را‌رو‌به‌پیشرفت‌ببریم.

قائم‌مقام‌وزیر کشور‌گفت :‌شوراها در همه ی امور باید خود را مسوول بدانند و با تمام‌توان کمک حال دولت باشند تا جامعه ای متعالی ساخته شود و مشکلات مروم به حداقل برسد .

وی با اشاره به آسیب هایی‌که از طرف شوراها وارد می‌شود گفت :در‌تصمیم‌گیری ها برای امور همیشه خدارا در نظر‌بگیرید و همیشه منافع مردم‌ مد نظرتان‌باشد تا در پایان‌ماموریتتان غبطه نخورند که‌چرا بیشترین استفاده را از فرصت هایی که داشتیم برای سازندگی‌و رفاه مردم استفاده نکردیم

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.