شورای ورزش، غنی سازی اوقات فراغت و ساماندهی امور جوانان بخش کهریزک

جلسه شورای ورزش، غنی سازی اوقات فراغت و ساماندهی امور جوانان بخش کهریزک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ جلسه شورای ورزش، غنی سازی اوقات فراغت و ساماندهی امور جوانان بخش کهریزک برگزار شد.
جلسه شورای ورزش، غنی سازی اوقات فراغت و ساماندهی امور جوانان با حضور مهدی مجیدی بخشدار کهریزک، روسای شوراهای اسلامی باقرشهر و بخش کهریزک، روسای ادارات ورزش و جوانان کهریزک و باقرشهر، شهرداری های کهریزک و باقرشهر، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کهریزک، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ری، دهیاران روستاهای بخش کهریزک و پیشکسوتان ورزش بخش کهریزک در سالن جلسات بخشداری کهریزک برگزار شد.
در این جلسه بخشدار کهریزک توسعه ورزش همگانی پایدار را یک امر اساسی برای سلامتی افراد جامعه دانست و افزود: سطح سلامت افراد با ورزش تضمین می گردد و در حوزه ورزش باید بیش تر تلاش کرده و با توسعه و ترویج و تجهیز ورزشگاه ها و اماکن ورزشی سطح قهرمانی در رشته های ورزشی را افزایش بدهیم.
بخشدار کهریزک با تاکید بر برنامه ریزی منسجم دولت تدبیر و امید در راستای رسیدگی به امور جوانان افزود: شورای ورزش و رسیدگی به امور جوانان بخش کهریزک بایستی با تعامل و همکاری وظایف خود را در خصوص نیازهای نسل جوان انجام دهند.
در ادامه جلسه ضمن بیان عمده مسائل و مشکلات حوزه ورزش و قهرمانان ورزشی توسط پیشکسوتان ورزش بخش کهریزک، حاضرین در جلسه تصمیماتی در خصوص رفع مشکلات ورزش و امور جوانان بخش کهریزک اتخاذ نمودند.
در این جلسه علیرضا جدیدی قهرمان آسیایی و جهانی رشته کیک بوکسینگ نیز حضور داشت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *