شور مردم در انتخابات نشان از پویایی انقلاب و ولایتمداری مردم دارد

مجیدی با اشاره به شعار دهه فجر امسال گفت: انقلاب اسلامی، زنده و پویا، در پرتو ولایتمداری و جهاد و مقاومت با رهبری امام راحل (ره) و حضرت آیت الله خامنه ای ، نمونه ای ایده آل برای همه مردم جهان است که بدانند در برابر استکبار و ظلم سکوت جایز نیست و باید با مشت های گره کرده قیام کنند و با انقلابی حماسی ظلم رانابود کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، مهدی مجیدی بخشدار کهریزک و رییس هیئت اجرایی انتخابات این بخش چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را ثمره سرداران غیوری چون سلیمانی باکری همتی و دیگر شهدا دانست و با اشاره به شعار دهه فجر امسال گفت: انقلاب اسلامی، زنده و پویا، در پرتو ولایتمداری و جهاد و مقاومت با رهبری امام راحل (ره) و حضرت آیت الله خامنه ای ، نمونه ای ایده آل برای همه مردم جهان است که بدانند در برابر استکبار و ظلم سکوت جایز نیست و باید با مشت های گره کرده قیام کنند و با انقلابی حماسی ظلم رانابود کنند. انقلاب ایران اسلامی بهترین الگو برای همه جهانیان است .

مجیدی در ادامه شور مردم را در انتخابات یازدهمین دوره مجلس و میاندوره ای خبرگان رهبری که اولین انتخابات در گام دوم انقلاب است نشان از پویایی انقلاب و ولایتمداری مردم دانست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *