×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

ضرب و جرح روحانی آمر به معروف در اسلامشهر/حتما باید من هم شهید شوم که مسئولان پیگیر شوند!

به گزارش باقرشهرنیوز به نقل از اسلامشهرخبر، پس از حواشی ایجاد شده حول مسائل فرهنگی اسلامشهر در هفته های اخیر این بار در اتفاقی تازه افرادی که در حال انجام اقدامات غیراخلاقی در یکی از محلات اسلامشهر بودند؛ بدون توجه به جایگاه روحانیت و به صرف سوال یک روحانی از آنها وی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

محسن فراهانی روحانی آمر به معروف در گفت و گو با اسلامشهرخبر در خصوص این اتفاق اظهار داشت: ساعت ۹ و ۲۰ دقیقه دوشب پیش یک خانم به همراه سه مرد جوان در کوچه های شهرک جانبازان قائمیه درحال انجام حرکاتی زننده بودند و کارهایی که نباید کرد و به نوعی باید گفت کارهایی که باید در بستر انجام داد را در خیابان انجام می دادند؛ من به داروخانه رفتم و برای فرزندم شربت گرفتم و برگشتم؛ با این حال دیدم این افراد همچنان درحال تکرار کارهای خود هستند.

وی افزود: من سمت آنها رفتم و نسبت آنها را پرسیدم اما آنها جوابی نداشتند؛ در ادامه به آنها گفتم حتی اگر شما زن و شوهر هم باشید خیابان جای این کارها نیست که با گفتن این جمله آن خانم فرار کرد و یکی از آن سه نفر به یکباره با مشت به گیجگاه من زد که جای کبودی آن در عکس من مشخص است.

فراهانی در ادامه گفت: پیشانی، سمت چپ و راست گردن، روی گونه ها و چشمان من در این درگیری آسیب دید و در آن میان تنها کاری که من انجام دادم بستن گاردم بود تا با چاقو به من ضربه نزند.

این روحانی جوان تصریح کرد: آنها سه فرد جوان بودند که در هنگام درگیری دو نفر از آنها به عقب رفتند و یک نفرشان مرا مورد ضرب و شتم قرار داد که پس از تحقیقات ما مشخص شده این فرد شخصی با نام«م.ا» و از بوکسورهای این منطقه بوده است که اتفاقا در ماه های اخیر بنرهای مربوط به او نیز در قائمیه نصب شده است.

اسلامشهر

وی تصریح کرد: این آقا چون بوکسور بوده و فکر می کرده زورش زیاد است به راحتی یک روحانی را مورد ضرب و شتم قرار می دهد؛ گلگی من این است که حتما باید برای من هم اتفاقی مثل شهید خلیلی یا دو فقره دیگری که چشمشان تخلیه شد بیفتد تا مسئولان پیگیر چنین اموری شوند.

این روحانی آمر به معروف ادامه داد: این شخص علی رغم اینکه به دوستانش گفته بود شب گذشته برای عذرخواهی نزد من می آید اما حتی این کار را هم نکرد؛ یعنی این حرف هایش هم دروغ بود و من تصمیم گرفتم این موضوع را پیگیری کنم چون اگر امروز من این موضوع را پیگیری نکنم یقینا این شخص فردا می خواهد طلبه های دیگر را مورد ضرب و شتم قرار دهد.

فراهانی تاکید کرد: حتما باید من هم شهید شوم مسئولان پیگیر شوند؛ بعد از گذشت دو روز همچنان من سردرد و بدن درد دارم.

حال باید دید واکنش مسئولان شهرستان اسلامشهر به این موضوع چه خواهد بود؛ آیا در اقدامی مناسب و جدی با عوامل این درگیری برخورد خواهند کرد و یا اسلامشهر همچنان به خواب عمیق خود در غفلت از مسائل فرهنگی ادامه خواهد داد و مسئولان منتظر فجایع فرهنگی دیگر در شهرستان خواهند ماند.

انتهای پیام/

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.