×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

طرح روشنایی ونصب نیمکت پارک جنگلی روستای قمصرآغاز شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، در این مرحله کل فضای پارک جنگلی که در مجاورت یکی از ورودی های اصلی روستای قمصر آغاز بوده و تا میدان امام حسین (ع) ادامه دارد، با نصب ۲۵ پایه چراغ و ۲۰ نیمکت بتنی ، تجهیز شد.

در مرحله اول طرح روشنایی این پارک به طول ۳۰۰ متر با نصب تعداد ۲۵ عدد پایه چراغ آغاز شد و سپس در مرحله دوم با نصب ۲۰ عدد نیمکتهای بتنی در مکانهای مورد مناسب پارک ، نیز این امکان برای اهالی فراهم می شود تا بتوانند از فضای سبز داخل مجموعه استفاده بیشتری بنمایند.

فضای پارک جنگلی که در مجاورت یکی از ورودی های اصلی روستای قمصر آغاز بوده و تا میدان امام حسین (ع) ادامه دارد، با نصب ۲۵ پایه چراغ و ۲۰ نیمکت بتنی ، تجهیز شد.

طرح روشنایی این پارک به طول ۳۰۰ متر با نصب تعداد ۲۵ عدد پایه چراغ آغاز شد و سپس در مرحله دوم با نصب ۲۰ عدد نیمکتهای بتنی در مکانهای مورد مناسب پارک ، نیز این امکان برای اهالی فراهم می شود تا بتوانند از فضای سبز داخل مجموعه استفاده بیشتری بنمایند.۲۵ پایه چراغ و ۲۰ نیمکت بتنی ، تجهیز شد.

طول ۳۰۰ متر با نصب تعداد ۲۵ عدد پایه چراغ آغاز شد و سپس در مرحله دوم با نصب ۲۰ عدد نیمکتهای بتنی در مکانهای مورد مناسب پارک ، نیز این امکان برای اهالی فراهم می شود تا بتوانند از فضای سبز داخل مجموعه استفاده بیشتری بنمایند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.