معاونت خدمات شهری شهرداری کهریزک:

طرح ویژه پاکسازی اماکن مذهبی شهر کهریزک به مناسبت ماه محرم

طرح ویژه پاکسازی اماکن مذهبی شهر کهریزک به مناسبت ماه محرم آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ وحید فروغی از آغاز طرح ویژه پاکسازی اماکن مذهبی شهر کهریزک به مناسبت ماه محرم خبر داد و گفت:

در آستانه فرا رسیدن ماه محرم، طرح ساماندهی و پاکیزگی مساجد، حسینیه ها و تکایای شهر کهریزک از سوی معاونت خدمات شهری شهرداری کهریزک به اجرا درآمد.

به منظور ارائه خدمات به متولیان هيِئت های مذهبی شهر جهت برگزاری مراسم سوگواری ایام محرم، نیروهای واحد خدمات شهری پس از بازدید میدانی از حسینیه ها و مساجد سطح شهر تمامی اقدامات و خدمات لازم درخصوص نظافت، پاکسازی، شستشو و سایر خدمات را در اطراف اماکن مذهبی و محوطه داخل آنها به اجرا درآوردند.

وی در تکمیل این خبر گفت: در این طرح فضای ورودی مساجد و حسینیه ها شستشو و مسیر دسترسی به این اماکن بهسازی شد تا در این ایام عزاداران در فضایی مناسب، آراسته و ایمن به عزاداری بپردازند.

معاون خدمات شهری کهریزک اظهار داشت: علاوه بر مساجد و حسینیه ها، ایستگاه های صلواتی سطح شهر نیز از ارائه خدمات این معاونت بی بهره نبوده اند و در راستای ارائه خدمات به عزاداران و کمک به نظافت شهر، سطل های زباله در اطراف ایستگاه ها نصب شده است و با اطلاع رسانی به مسئولان هیئات مذهبی و متولیان برپایی ایستگاه های صلواتی تدابیر لازم با استقرار و آماده باش نیروهای خدمات شهری در اطراف این اماکن، جهت افزایش خدمات و کاهش آلایندگی شهر اندیشیده شده است.

فروغی در پایان خاطرنشان کرد: هیئات مذهبی شهر که نیازمند دریافت خدمات هستند می توانند از طریق سامانه 137 یا مراجعه حضوری به معاونت خدمات شهری با اعلام نشانی درخواست خود را اعلام کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *